Як вибрати обмінник криптовалют

1-13-2019

Разом зі стрімким зростанням популярності цифрових грошей збільшується і кількість ресурсів, покликаних полегшити їх використання. Біткоіни-обмінник-це незамінний помічник як для новачків в світі криптовалюта, так і для професійних трейдерів та інвесторів. В умовах конкуренції кожен такий сервіс намагається запропонувати користувачеві максимально привабливі умови, однак до вибору ресурсу слід підходити з великою обережністю. Існує безліч нюансів, які необхідно з’ясувати, щоб обмінювати криптовалюту дійсно вигідно. Рекомендую http://obmen.kharkov.ua

Як працюють онлайн-обмінники віртуальних грошей? Як випливає з назви, всі транзакції проводяться через інтернет. Зареєструвавшись на обраному сайті, будь-який користувач може обміняти Qiwi на Bitcoin або придбати криптовалюту, використовуючи інший платіжний інструмент, наприклад, «Яндекс.Гроші» або Webmoney. Невід’ємною складовою роботи обмінника є комісія, яка нараховується при здійсненні кожної операції. Однак це невелика плата за надійність і безпеку проведення транзакції.

Різноманітність умов роботи сервісів з обміну криптовалют велике. Розрізняються такі показники, як: курс, види платіжних систем, розмір комісії, швидкість здійснення операцій. Виходячи з цього, і слід вибирати ресурс. Не варто поспішати і обмінювати біткоіни там, де запропонують кращий курс. Іноді за такою привабливою пропозицією ховається занадто висока комісія. Оцінювати необхідно все в комплексі.

Вибираємо кращий онлайн-обмінник
Щоб знайти надійний онлайн-обмінник, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

Зверніть увагу, чи має сервіс достатньою сумою резерву валюти, щоб ви змогли зробити обмін.
Дізнайтеся про час роботи ресурсу. Деякі сервіси, наприклад, працюють цілодобово. Це досить зручно, адже іноді зробити обмін коштів може знадобитися в нічний час.
Поговоріть по телефону з консультантом і задайте йому всі питання. Так ви зможете переконатися, що сервіс працездатний і активно підтримується.
Перевірте адресу сайту. Досить часто шахраї реєструють свої доменні імена, копіюючи дизайн популярних обмінників з мінімальними змінами. Скориставшись таким сайтом, ви ризикуєте втратити свої заощадження.
Слідкуйте за тим, як працює сподобався вам Сервіс. Якщо на сайті відбуваються часті перебої, і він часто недоступний, краще підшукайте інший ресурс.