Як вибрати палубну дошку з сосни

8-7-2019

Как выбрать палубную доску из сосны
Як не помилитись при покупці матеріалу з модрини.

Як не помилитись при покупці матеріалу з модрини.
Модрина є одним з найпопулярніших видів деревини. Дійсно, володіючи величезною кількістю позитивних якостей, таких як міцність, зносостійкість, вологостійкість, стійкість до грибка і цвілі, вона по праву входить в ТОП переваг сучасних споживачів.
Однак при покупці виробів з модрини, людина може зіткнутися з ситуацією недобросовісної роботи продавця, коли замість обіцяного матеріалу, покупець отримує дошки, якість яких на порядок нижче. Щоб уникнути подібних ситуацій, ми розкриємо основні способи обману при продажу виробів з модрини. Також хочемо вам порекомендувати купить пиломатериал

На жаль, даний вид обману найпоширеніший. Справа в тому, що на даний момент не існує єдиного стандарту, яким регламентувався, які вимоги пред’являються до кожного з сортів, цим і користуються виробники – одноденки.

Вони встановлюють для себе «слабкі» вимоги, прописуючи їх у Технічних Умовах і Нормах сортування, відповідно, їх ціни невиправдано високі, що дозволяє їм отримати хороший прибуток. Крім того, найчастіше продавці, користуючись необізнаністю клієнтів, самі вводять їх в оману, видаючи низький сорт вищий.
Щоб не бути обдуреним таким чином слід, як мінімум, ознайомитися з Нормами сортування, а краще оцінити матеріал особисто. Досить поглянути на 1– 2 пачки продукції, або, якщо немає можливості особисто приїхати на виробництво, ретельно вивчити надані виробником фотографії.

Обман з видом деревини Даний метод обману поширений менш широко, однак і про нього слід пам’ятати. Недобросовісні продавці можуть спробувати продати більш дешевий вид деревини замість дорогого. Так, деякі намагаються підмінити модрину сосною. Справа в тому, що, якщо сосна росте на болоті, то колір деревини її темніший, що робить її схожою на модрину.
На завершення хотілося б дати один найважливіший порада – звертайтеся тільки в перевірені компанії, так як вони, піклуючись про власну репутацію, не будуть намагатися вас обдурити.