Як вибрати Пасажирські перевезення

8-28-2020

not found

Пасажирські перевезення мінівеном або мікроавтобусом – найбільш зручний для великого кількість людей спосіб дістатися з однієї частини міста або його округи в іншу або за нього. При цьому він обходиться дешевше, ніж таксі на всіх членів групи.

Компанія VAN.TAXI організовує пасажирські перевезення по Києву

Компанією VAN.TAXI виконується організація пасажирських перевезень по Києву і за його межами. Нею надаються на вибір 4 види транспортних засобів. Тарифи на їх використання ви знайдете вище на сайті:

  • – Micro VAN, що вміщає 4 людини;
  • – Mini VAN, що вміщає 6 осіб;
  • – Midi VAN, що вміщає 12 чоловік;
  • – Maxi VAN, в якому одночасно з комфортом можуть розміщуватися до 16 осіб.

Нерегулярного пасажирського транспорту вигідні як, якщо потрібно виконати транспортування великої групи людей, так і невеликий. Якщо порівнювати вартість на наші послуги з ціною таксі, то вона виявляється в 2-3 рази нижче. Якщо потрібно відразу кілька машин, щоб перевезти групу людей, що перевищує кількість місць в одному автомобілі, клієнт може легко зробити в додатку.

Авто пасажирські перевезення VAN.TAXI виконуються досвідченими водіями, відмінно знають місто. Тому пасажири швидко добираються до пункту призначення і не платять за зайвий час. Самі машини, на яких здійснюється транспортування людей, завжди повністю обслужені: вони чисті всередині і зовні, а також мають ідеальне технічний стан.

Замовити нерегулярного пасажирського транспорту у VAN.TAXI можна через спеціальне мобільний додаток. Використовуючи мобільний додаток з пасажирських перевезень можливо швидко вибрати необхідний тип автомобіля і позначити місце, куди потрібно прибути. За проходженням транспорту можна спостерігати в режимі реального часу. Також можна оформити замовлення і через сайт.

Після того, як будуть замовлені транспортні пасажирські перевезення, машин (и) а прибуде протягом 30-40 хвилин. Це час клієнтові не потрібно оплачувати – подача відбувається безкоштовно.

Компанія VAN.TAXI працює цілодобово без вихідних і свят. Завдяки цьому її послугами пасажирських і вантажних перевезень, можна скористатися завжди.

Якщо потрібні були в місті Київ пасажирські перевезення таксі звичайне – не вирішення, так як однієї машини не вистачить, щоб вмістити всю групу, звертайтеся в VAN.TAXI. Компанія недорого, швидко і з комфортом доставить людей з однієї точки в іншу, і при цьому гарантує найвищу якість сервісу.

Також хочемо вам порекомендувати nika-bus.com.ua