ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТИКОВИХ ЄМНОСТЕЙ ВСІХ ТИПІВ

5-25-2020
Пластиковая упаковка

У нашій країні виробництво пластикових ємностей розвивається досить активно. За прикладом західних виробництв вітчизняні компанії прагнуть впроваджувати сучасні технології і методи виготовлення тари. Така вимога ринку: споживач все більш інформований і пред’являє високі вимоги до якості тари з пластику, яка сьогодні затребувана для різних цілей. Її використовують в побуті і в промисловості, вона однаково підходить для харчових продуктів і хімічних речовин. Також хочемо вам порекомендувати http://leko-print.com.ua/ ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТИКОВИХ ЄМНОСТЕЙ ВСІХ ТИПІВ.

Секрет популярності пластикових ємностей, ціна яких невелика, полягає в тому, що вони виготовлені з легких і технологічних полімерних матеріалів. Це якісні пластики, які володіють такою властивістю, як екологічна безпека — перша вимога, що пред’являється до упаковочках для їжі, ліків, косметики та особливо товарів для дітей.

У компанії «LEKO PRINT» представлена пластикова упаковочка для побутової хімії і парфюмерно -косметичних засобів, для фармацевтичної продукції та товарів побутової хімії. В нашому асортименті ємності від 30 мл до 1 літра, призначені для упаковочки рідкого, і сипучого в’язкого вмісту.

Ми займаємося виробництвом тари з поліпропілену, поліетилену, а також ПЕТ і ПВХ, пропонуючи різні варіанти укомплектування. Популярністю серед наших клієнтів користується такий практичний вид упаковочки, як пластикові пляшки з дозатором — дозатор дозволяє регулювати обсяг використовуваного рідкого речовини. Це особливо зручно для косметичної або фармакологічної продукції, але спектр використання цих флаконів охоплює практично всі галузі промисловості.

ПРОДАЖ ПЛАСТИКОВИХ ЄМНОСТЕЙ З ДОСТАВКОЮ

З таким зростанням популярності пластикової тари, можливо, скляні пляшки скоро перейдуть в розряд раритетів, остаточно поступившись своє недавнє панування. В цьому мало дивного, адже легкі, яскраві ємності із пластику набагато більш зручні в експлуатації, а їх виробництво дешевше, ніж виготовлення скла. До того ж істотно простіше процес доставки цих виробів.

Ось і замовивши нашу продукцію — скажімо, ексклюзивну пластикову упаковочку для косметики — ви не будете турбуватися за доставку. І не тільки в силу того, що в нашій компанії вона зручна і здійснюється в короткі строки, але і з причини гарантованої цілості небитким тари. Ми доставляємо нашу продукцію по Києву і області і оперативно організуємо поставки в регіони і країни СНД.

Ми займаємося не тільки виготовленням і продажем пластикових ємностей для зазначених цілей. У нашій компанії також можна замовити прес-форми, з допомогою яких здійснюється серійне та ексклюзивне виробництво тари із сучасних полімерних матеріалів. Для того щоб купити пластикові ємності або замовити прес-форми і отримати будь-який товар з доставкою, ви можете звернутися в нашу компанію.