Як вибрати плівки на авто

3-28-2019

Как выбрать пленки на авто
Виділити свій автомобіль серед інших транспортних засобів і надати йому неповторну індивідуальність – мрія будь-якого водія. Плівка для обклеювання авто – ось що потрібно справжнім автолюбителям. І хоча одні вибирають аерографію, інші встановлюють на автомобіль різноманітні додаткові елементи, але самі оригінальні і розумні водії не витрачають свої гроші на аерографію або навісні елементи, які досить суттєво впливають на аеродинаміку машини. В тому, що перевага віддається обклеювання авто плівкою, немає нічого дивного, адже ціна на плівку радує своєю демократичністю, а оновлений зовнішній вигляд автомобіля змушує всіх перехожих звертати на нього увагу.
Також хочемо вам порекомендувати Цена на автопленку в Украине
Яку ж плівку вибрати, щоб вона довго служила і була якісною. Ціна та строк експлуатації залежать від товщини плівки. Чим вона тонша, тим менша її вартість і термін експлуатації. Саму тонку плівку (60 мікрон) краще не купувати, так як вона швидко псується.
Крім того, підсумкова вартість буде залежати і від необхідної кількості матеріалу. Можна обклеїти плівкою весь кузов автомобіля або тільки окремі деталі. Відповідно, у першому випадку матеріалу знадобиться на порядок більше, ніж у другому.
Колір плівки залежить від індивідуальних переваг автолюбителя. Можна придбати, як прозорий матеріал, так і будь-який відтінок улюбленого кольору (виробники випускають більше 250 квітів плівки).
Плівка для обклеювання автомобіля не тільки зробить його більш оригінальним і красивим, але і буде служити надійним захистом лакофарбового покриття від небажаних, але неминучих механічних пошкоджень. Плівка дуже легко клеїться і демонтується, тому що якщо власнику автомобіля набридне колір або він захоче спробувати щось новеньке, завжди без проблем можна зняти стару плівку і використати нову.
Що стосується виробника, то краще довіритися перевіреним брендам. ru, надають сертифікати якості на продукцію, що випускається плівку. Перш ніж виставити її на продаж ми з досвідченими фахівцями з тюнінгу зразки випробували у справі і отримали високу оцінку знавців.