Як вибрати подарунковий сертифікат

9-4-2019

Шукати оригінальні, а не банальні подарунки – непросте заняття. Куди легше в черговий раз піднести що-небудь з класичного набору найпоширеніших подарунків. Легше і, погодьтеся, нудніше. А ось енергія, вкладена вами підбір нестандартного, цікавого подарунка, втілиться в справжнє свято для іменинника і стане тією приємною несподіванкою, якої завжди раді. Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи-один з варіантів подарунків-сюрпризів таких, який неодмінно викличе найяскравіші і позитивні емоції.

Хочемо порекомендувати вибрати подарочный сертификат на свадьбу

Переваги сертифікатів на майстер-класи в якості подарунка:
Заняття будь-яким видом творчості-це подвійний подарунок: захоплюючий процес плюс сам презент, виготовлений власноруч під час майстер-класу.
Подарунковий сертифікат надає імениннику широкий вибір майстер-класів залежно від його захоплень, а значить, подарунок точно виявиться затребуваним.
Можна оформити подарунковий сертифікат на групові майстер-класи – тоді ваш подарунок може бути адресований не тільки одній людині, але і сім’ї (наприклад, з нагоди річниці весілля), а також колегам, друзям і всім, хто небайдужий до створення прекрасного.
Такий презент дає можливість будь-якому не тільки розкрити свої здібності, виявити таланти, але й відчути себе в ролі творця, майстра, в чиїх руках народжується новий шедевр – будь то предмет живопису, гончарного мистецтва, мозаїки і т. п.


Оптимальний варіант-надати вибір самому винуватцю торжества, подарувавши сертифікат на будь-який майстер-клас за його бажанням.
Масляна, акварельна, пастельний і кавова живопис, народні ремесла (гончарство, розпис писанок, ляльок, петриківський розпис), скетчі, мозаїка, розпис сумок і футболок – кожен з цих видів творчості знайде своїх шанувальників.
Для тих, хто постійно шукає шляхи саморозвитку і прагне підвищувати рівень своєї освіти, вдалою знахідкою стануть курси лекцій з історії мистецтва.


Деякі майстер-класи будуть дуже цікавими та пізнавальними для дітей, деякі – ідеально підходять для подарунків на загальноприйняті свята (наприклад, розпис новорічних іграшок), тому сертифікати на них стануть не просто подарунком, а запрошенням до пригоди.