Як вибрати покривало

5-18-2019

Щоб правильно підібрати покривало для ліжка в спальню, необхідно, щоб воно гармоніювало з загальним інтер’єром за стилем і кольором. Ми розповімо вам, на що звернути увагу при покупці.

Мало які інтер’єри не включають в себе штори, тому, коли ми думаємо про купівлю покривала, обов’язково звертаємо увагу на кольори штори, декоративних подушок, банкеток і т.п. Про те не забуваємо, що в спальні цариця – ліжко і воно є центральною ланкою в інтер’єрі. Воно може бути з абсолютно різних матеріалів і фактур, щоб наповнювати інтер’єр затишком і гармонією, робити кімнату особливою – простою аскетичною або вишуканою і розкішною. В тон йому повинні бути і штори. Дуже красиво виглядає, якщо вони будуть одного кольору, не обов’язково одного тону. Також непогано гармоніювати кольори по кольоровому колу Иттена. Ми рекомендуємо Вам магазин https://sweet-home.com.ua/

В цьому випадку навіть, здавалося б, різні кольори, зможуть відмінно доповнити один одного і створити відмінний тандем. Ніколи не купуйте його впритул, з невеликими відступами. Інакше воно не тільки буде сповзати, але й негарно виглядатиме – а це «вб’є» враження геть. Якщо це буде слизький матеріал – подбайте, щоб хоч з боку його можна було б заправити, щоб воно трималося і постійно не сповзало. Відмовтеся від занадто великого розміру покривала, коли воно лежить на підлозі.

За винятком випадків, коли ліжко знаходиться на пухнастому, з довгим ворсом килимі, це часто виглядає не дуже красиво. При збиранні його потрібно буде піднімати, воно буде частіше бруднитися, ви будете на нього наступати. Від нього залежить колір текстилю в кімнаті. Темні шпалери або меблі, кімнати, де мало світла, потребують світлих тонах. Якщо у вас в будинку є діти або домашні тварини, постійно забруднені покривала вам забезпечені. Подбайте про те, щоб матеріал добре переносив прання і, якщо це підходить по гамі, зупиніть свій вибір на немарких кольорах. Придбати покривала для ліжка за доступною ціною можна в інтернет – магазині чи у звичайному магазині.
Бажаємо вам приємних покупок!