Як вибрати послуги з прання білизни

8-7-2020
Стирка белья отеля | Профитекс

індивідуальна пральня

Такий зручний і затребуваний вид послуг, як прання в пральні, аж ніяк не є новим, але останнім часом набув нового «звучання». Комплекс пральних послуг включає в себе безпосередньо прання, відбілювання, виведення складних плям, ополіскування і кондиціонування, прасування, крохмалення, обробку ароматизувальними і антистатичними складами, а також забір білизни у замовника і його розвезення після прання (опціонально).

Не тільки приватні замовники, але також готелі, салони краси, медичні та дитячі установи воліють користуватися професійними послугами, не організовуючи зайві підрозділи на своїй базі. Це дійсно зручно і більш раціонально – вивівши прання на аутсорсинг, вам необхідно лише регулярно продовжувати договір про співпрацю, а про якісну пранні подбати сумлінну і професійний партнер. При цьому витрати на прання в пральному салоні аж ніяк не будуть перевищувати кошти, які вам довелося б витрачати на утримання власної пральні.

Стирка белья прачечная Пральный дом– популярна пральня в Києві

Запрошуємо скористатися професійним пральним сервісом. Стираємо якісно і дуже швидко. Рішення здавати білизну в пральню «Пральний Дім» – це не тільки можливість звільнити себе від стомленого прання, але ряд інших «утилітарних» переваг:

Впевненість для кожного типу тканини буде підібрано оптимально підходить миючи засіб – ефективно і безпечно усуває будь-які типи забруднень.

Істотна економія часу. Так, буквально за годину професійна пральня забезпечить вам прання величезної кількості речей, включаючи постільну білизну, штори і килимки.

Зручний сервіс. На сьогоднішній день послуги пральні в Києві припускають не тільки прання білизни, але самостійний забір його вдома у клієнта, а також доставку назад виробів – випрані і випрасуваних.

Об’єктивно доступна вартість за 1 кг. Якщо мова йде про пряме білизна, то ціна прання за кілограм білизни стартує від 55 грн. На прання складних делікатних тканин або хімчистку ціна трохи вище, але все одно є об’єктивно прийнятною.

Пральня «Пральний Дім»: переваги та особливості роботи

Працюємо на професійному німецькому обладнанні. Агрегати авторитетного бренду Miele – це гарантія дбайливого і ефективного прання.

Використовуємо для прання лінійку відмінно зарекомендували себе миючих засобів BUFA. Кращий вибір для прання постільної білизни та одягу. Такі засоби дозволяють швидко позбавлятися від найскладніших забруднень, не надаючи негативного впливу на структуру тканини і її колір.

Ми працюємо цілодобово, піклуючись про те, щоб у вас завжди були чисті і відпрасовані речі.

Виробничі потужності нашої пральні дозволяють одночасно обслуговувати велику кількість клієнтів, в тому числі бажаючи випрати великогабаритні речі

Є питання? Зателефонуйте або напишіть нам в месенджер