Як вибрати пральню

8-7-2020

not found

  • статті

Приватна власність

Більшість пралень відкриваються приватними особами. В такому випадку, людина набуває або орендує приміщення необхідної площі. Далі в цьому приміщенні встановлюються пральні машини і сушарки, які починають працювати тільки за умови, якщо в них закинули певну кількість грошей. Крім того, пральні можуть комплектуватися торговими апаратами, які пропонують мило для прання, пом'якшувач чи відбілювач тим відвідувачам пральні, хто забув власні будинки. Власник пральні відкриває її вранці і закриває ввечері.

самообслуговування

Як правило, відвідувачі пральні користуються її послугами без будь-якої допомоги обслуговуючого персоналу або її власника. Вони просто вибирають собі автомат для прання і закидають в нього необхідну кількість грошей. У більшості випадків, автомати для прання приймають виключно четвертаки. Як тільки певна кількість монет буде опущено в автомат, почнеться подача води. Відвідувачу пральні залишається лише вибрати умови прання, додати мило, свої речі, а після – чекати, поки прання не закінчиться. Потім ви можете висушити мокрі речі в сушарках, які також приймають четвертаки.

основні переваги

У домашніх умовах людина може прати тільки одну закладку білизни, а в пральнях він може прати в десять разів більше речей одночасно. У той час, поки йде прання, відвідувач пральні може посидіти і почитати книгу. У деяких пралень також можна знайти ігрові автомати для дітей. Крім того, в пральнях ви знайдете спеціальні пральні машини і сушарки для речей великого розміру, наприклад, ковдр та інших речей, які проблематично випрати будинку.

Що ще потрібно знати

Так як власники пралень із самообслуговуванням рідко присутні на місці, в разі поломки пральної машини ви можете втратити заряджені один або кілька четвертаків. В такому випадку вам необхідно залишити повідомлення з інформацією про те, яка машина зламалася, і скільки грошей вам повинні повернути.

Переклад How Does a Laundromat Work

Також хочемо вам порекомендувати Стирка белья прачечная Пральный дом