Як вибрати проект школи

1-3-2019

Как выбрать проект школы
Перша профільна зміна у рамках нового соціального проекту “Школа суспільно активності” для літніх людей пройшла на базі центру медико-соціальної реабілітації “Чайка”. Її учасниками стали 15 непрацюючих пенсіонерів з різних районів області, повідомляє ІА SakhalinMedia з посиланням на прес-службу уряду Сахалінської області.
Також хочемо вам порекомендувати проектування шкіл та дитячих садочків
Перша зміна школи була присвячена темі: “Срібне волонтерство”. Протягом п’яти днів пенсіонери з різних районів області обговорювали теми, пов’язані з волонтерським рухом, брали участь у різних майстер-класах. За підтримки педагогів і психолога вони розробили декілька власних проектів, серед яких, наприклад, організація занять йогою для всіх бажаючих і пересувна осіння виставка.
Все дуже добре організовано, заняття цікаві, особливо з психологом, — поділилася враженнями ще одна слухачка школи Валентина Шморгун з села Троїцького Anivskogo міського округу. — Я хочу допомагати людям і тут дізналася багато нового для себе. Нам розповіли, як можна організувати добрі справи не тільки для пенсіонерів, а й для дітей, людей з обмеженими можливостями здоров’я.
Мережеве видання “Інформаційне агентство SakhalinMedia”. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ № ФС77-53864 виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 26.04.2013. Головний редактор: Мажарин М. А. Засновник і видавець ТОВ “Прима Медіа”. Адреса засновника, видавця, редакції: 690001, р. Владивосток, вул. Светланская, 83, офіс 308. Тел.
При передруку текстів або іншому використанні текстових матеріалів з цього сайту на інших ресурсах мережі Інтернет гіперпосилання на джерело обов’язкове. Передрук або інше використання текстових матеріалів з цього сайту в друкованих ЗМІ можливо тільки з письмової згоди автора, правовласника. Фотографії, відеоматеріали, інші ілюстрації можуть бути використані тільки з письмової згоди автора (правовласника) та з обов’язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення.
Цим, натискаючи кнопку «Підписатися», я згоден на змішану обробку, збирання, використання, зберігання, уточнення, знеособлення, блокування, знищення моїх персональних даних власником Сайту у відповідності з правилами та політикою сайту.