Як вибрати профнастил

8-20-2019

Как выбрать профнастил
Тривалий термін служби (до 50 років).
Також хочемо вам порекомендувати Профнастил в харькове
Відмінні експлуатаційні властивості: матеріал стійкий до механічних пошкоджень, не вигорає на сонці, не піддається корозії. Листи профнастилу можуть бути абсолютно будь-якого розміру, завдяки чому встановлювати його досить просто.
Простота в експлуатації: не вимагає ретельного догляду і обслуговування.
Різноманіття колірних рішень і привабливий зовнішній вигляд.
Невисока вартість профнастилу: відносно низька, в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами, ціна поєднується з дешевизною супутніх матеріалів (стійки, рами, ковзани для даху і т.
Профнастил, призначений для оздоблювальних і облицювальних робіт, виготовлення парканів та огорож маркується великої літери . Ключова особливість – висока міцність і естетична привабливість, яка досягається при мінімальній висоті гофра. Важлива і довговічність – термін служби оцинкованого профільованого досягає 40 років, пофарбованого – превосходи цю позначку. Колір і довжину листа замовник може вибрати самостійно. Профільований настил з високою несучою здатністю більше відомий як покрівельний. Його відмітні особливості: значна висота гофра, сталь товщиною понад 0, 5 мм, наявність додаткових ребер жорсткості. Проводиться також, як і стіновий, із забарвленою або оцинкованої сталі. Володіє правильною геометричною формою, не потребує попереднього свердлінні, кріпиться саморізами з гумовим ущільнювачем на капелюшку. Власна легкість і високий рівень деформаційної міцності дозволяє відмовитися від складної кроквяної системи і частою контробрешетки. Покрівля з профнастилу – це не тільки надійний захист, але і його прикраса. Колір матеріалу можна вибрати, використовуючи міжнародний стандарт – таблиці RAL. Щоб безпомилково підібрати потрібну марку профільованого настилу, слід орієнтуватися в першу чергу на потреби. Якщо планується зведення невеликого декоративного огородження можна сміливо вибирати З – 8. Слід також враховувати, що несуча здатність листків значно збільшується, якщо планується монтаж зверху на раму. Для покрівлі профнастил підбирається, виходячи з конструктивних особливостей. Для скатних покрівель з малим кутом ухилу, великопрольотних конструкцій і т. особливу актуальність набуває показник максимального навантаження – підійде матеріал з великою висотою гофра. Щоб вибір виправдав очікування, зверніться до фахівця.
Які квіти посадити в тіні.