Як вибрати промисловий оверлок

7-5-2019


Для чого потрібен промисловий оверлок і як його вибрати.
Багато починаючі підприємці не до кінця розуміють, яке обладнання їм необхідно. Якщо ви збираєтеся організовувати бізнес з пошиття одягу, то вам не обійтися без придбання оверлока. Багато недосвідчені в цьому питанні люди до кінця не розуміють, навіщо потрібен оверлок. А справді, навіщо витрачатися на дорогий оверлок, аналогічні функції нерідко присутні в будь-якій сучасній швейній машині.
Ну а якщо ви вирішили придбати такий пристрій для свого підприємства, то зверніть увагу на оверлоки Juki. Ці оверлоки відрізняються гарною якістю і при цьому цілком прийнятною ціною.

Взагалі оверлок промышленный призначений для обметування тканини. І навіть самий простий оверлок впорається з цим завданням краще за будь швейної машинки. Чого вже говорити про великому підприємстві з пошиття одягу, де без оверлока неможливо обійтися в принципі. Тому якщо ви збираєтеся вести бізнес з пошиття одягу, то вам не обійтися без придбання промислового оверлока.

Якщо на вашому підприємстві буде оверлок, то ви зможете виробляти більш якісний і дорогий одяг. Так що таке придбання окупиться досить швидко.
При виборі промислового оверлока звертайте увагу насамперед на потужність. Якщо ваше підприємство не випускає величезні обсяги продукції, то вам просто – напросто нема чого переплачувати за потужність. І навпаки, малопотужний оверлок може не впоратися з необхідними обсягами виробництва.

Також зверніть увагу на те, що багато промислові оверлоки призначені для вкрай вузького виду роботи. Наприклад існують оверлоки, на яких можливо робити тільки декоративну обметування. Чи є пристрої, призначені для обшивки конкретного типу одягу.

Враховуйте той факт, що різні оверлоки працюють з різною кількістю ниток. А отже і обметочний шов у них також відрізняється.
Заздалегідь визначтеся з тим, який оверлок і для чого вам потрібен. Багато оверлоки призначені для конкретних матеріалів. Також на різних промислових відрізняється і ширина обметування.