Як вибрати пультової охорону

9-8-2020
Пультова охорона квартир, офісів в Києві. Послуги пультової охорони.

 

Навіть тим, хто жене від себе думки про пограбування квартири, рекомендуємо провести експеримент – поглянути на житло очима зловмисника. Наскільки вразливий будинок перед потенційними бажаючими поживитися чужим добром? Можливо, охоронна сигналізація для квартири вирішить багато проблем, і не доведеться мучитися з підбором замку і покупкою недешевої вхідних дверей? Або пультова охорона квартири – варіант хоч і дорожчий, зате гарантує, що поліція або співробітник ЧОП вчасно зреагують на сигнал, прибудуть на об’єкт і допоможуть запобігти крадіжку? Також хочемо вам порекомендувати пультовая охрана в Харькове 

Розглянемо обидва рішення.

Автономна сигналізація для квартири

Порівняно недорога і тому популярна охоронна система – GSM-установка, що працює автономно. GSM-модуль отримує сигнал з датчика і не тільки запускає звукове оповіщення про несанкціоноване вторгнення, але і відправляє господареві повідомлення (або робить телефонний дзвінок).

Переваги автономної сигналізації для квартири такі:

  • власник завжди в курсі того, що відбувається вдома, може віддалено налаштовувати датчики і різні параметри системи;
  • моментальне реагування GSM-модуля на злом вхідних дверей і спроби відкрити вікна: відразу ж включається звуковий сигнал, і господар отримує повідомлення на смартфон;
  • велика кількість функцій і можливість підключати додаткове обладнання: датчики диму, пристрої для закриття клапанів у разі потопу і ін .;
  • можливість надійної охорони квартири, що знаходиться на значній відстані від охоронної організації: якщо компанія розташована далеко, співробітники не встигнуть швидко дістатися до об’єкта.

Важливий момент при виборі автономної сигналізації для квартири – покупка системи, розрахованої на тонке налаштування чутливості датчиків. Якісна сигналізація не буде включати тривогу при кожному шереху.

Мінуси у автономних GSM-систем також є. Так, господар квартири одноосібно несе відповідальність за житло, отже, не може отримати страхову виплату. Крім того, якщо зловмисник не злякається включеного сигналу тривоги, немає гарантії, що він не встигне що-небудь вкрасти до прибуття поліції (яка цілком здатна спізнитися на виклик).

Пультова охорона квартири

У будинок, захищений таким комплектом пристроїв, проникнути без відома власника і піти непоміченим набагато складніше. Як тільки датчики пультової системи зареєструють спробу злому, співробітники позавідомчої охорони негайно відправляться на об’єкт. Послуга передбачає платне підключення і відрахування щомісяця в розмірі, обумовленому при складанні договору.

Охорона квартири пультової сигналізацією в Харкові, замовленої на сайті

Вартість пультової охоронної системи та її підключення залежить від функціоналу сигналізації, необхідності в додатковому обладнанні і обраного тарифу.