Як вибрати ремонт бойлера

9-23-2020

not found

Ремонт бойлерів, водонагрівачів в Вінниці

Наші фахівці зроблять ремонт бойлерів на дому у Вінниці, передмісті, області.

Водонагрівачі (попросту – бойлери) давно стали незамінними для комфорту в будинку. І це не секрет, що завдяки його наявності, в будинку буде постійно гаряча вода.

Незалежно від типу водонагрівача (ємнісний або проточний), дане обладнання вимагає уважного догляду, періодичної чистки та дотримання правил експлуатації.

Їх невиконання неминуче приведе вас до необхідності ремонту.

Майстер по ремонту бойлера в ваших домашніх умовах зробить невідкладний ремонт, позбавивши вас від проблеми відсутності гарячої води.


Також хочемо вам порекомендувати https://mix-servis.com.ua

Наберіть наш номер телефону, не відкладаючи виклик в довгий ящик і фахівець прибуде протягом декількох годин:

Ви можете вибрати найбільш зручний для вас день і годину для приїзду фахівця.

Індивідуальний підхід, якість, максимально короткі терміни – найбільш оптимальне рішення при зверненні до нас в службу "Диспетчер ремонту".

Професійні майстри сервісного обслуговування усунуть неполадки будь-якої складності ємнісного водонагрівача, проточного або швидкісного. У їх розпорядженні є велика база комплектуючих і запасних частин.

"Жорстка" вода, в водопроводі призводить до утворення великої кількості накипу на поверхні Тена (нагрівального елементу). Це знижує тепловіддачу, призводить до перегріву і його виходу з ладу. Майстер по бойлеру проведе чистку і це значно подовжить термін експлуатації вашого приладу водонагріву. В іншому випадку скоро доведеться замінювати дорогий ТЕН.


Щорічно потрібно розбирати бойлер, чистити і замінювати стрижень магнієвого анода. Від його стану безпосередньо залежить термін служби бака без протікання. Якщо бак водонагрівача потік, починають його, заварити, закрити місце течі вийде. Тут тільки п оможет покупка нового бойлера.

Ми також проводимо якісну, надійну, правильну установку нового бойлера, водонагрівача або "проточника".

Спеціаліст зміцнює їх в потрібному місці, підключає до водопостачання та електромережі, запускає в роботу.

Щоб викликати майстра на ремонт бойлерів на дому, зателефонуйте нам:

Ми надамо якісні послуги на професійному рівні.