Як вибрати ремонт телевізорів

11-3-2020
Який краще вибрати і купити телевізор LCD, PDP, 3D (частина 2) - Світ  телевізорів - Статті

 

 
 

Телевізор не вмикається або працює дивно? Потрібно терміновий ремонт. Для цього варто вибрати і якісний сервіс в Харкові. Де знайти такий? Ремонт телевізора довірте нашої компанії «Opencraft», яка відповідає за результат своєї роботи. Важливо віддавати в ремонт телевізор не в найближчу компанію, а в надійну, професійну і офіційну, яка надасть гарантію на виконану роботу. Якщо ви тут, значить звернулися за адресою!

Ми ремонтуємо імпортні телевізори брендів Daewoo, Sharp, Bravis, LG, Mystery, BBK, Philips, JVC, Sony, Toshiba, Panasonic, Samsung, Xiaomi, AOC і інших фірм будь-яких видів – плазмові, смарт ТВ, LCD, LED, проекційні, а також ТВ тюнери недорого. Також хочемо вам порекомендувати https://opencraft.com.ua/remont-noutbukov/  ремонт телевізорів в Харкові.

Ми виробляємо професійний ремонт телевізорів будь-якої складності і з радістю зустріне кожного клієнта.

Якщо ваш телевізор став працювати некоректно:

Сервісний центр по ремонту телевізорів в Харкові «Opencraft» до ваших послуг. Телефонуйте нашим консультантам. Вони підкажуть, що треба зробити в даний момент, і скільки коштує ремонт телевізора в вашому випадку. Точну ціну визначать після діагностики в майстерні фахівцями.

Скільки коштує конкретний вид обслуговування можна побачити в прайсі фірми.

Ніколи не довіряйте ремонт телевізорів неспеціалісту, а тим більше сусідові. Прайс на ремонт після ремонту може тільки зрости. Якщо у вас не включається телевізор або проблеми з зображенням, ви можете зателефонувати нашим консультантам, вони допоможуть і запропонують кращі рішення по ремонту.

Ми працюємо з оформленням заявки і зазначенням термінів ремонту телевізорів, які завжди дотримуємося.

Все що можна ми відремонтуємо відразу, у вашій присутності.

«Opencraft» спеціалізується на ремонті всіх існуючих виробників телевізорів, будь-якої складності: заміна матриць, заміна плат управління. Виконуємо ремонт електронних модулів на компонентному рівні, відновлення електричної проводки після короткого замикання, і багато іншого

За роки нашої роботи ми накопичили без цінний досвід по ремонту плоских рідкокристалічних телевізорів, виховали і навчили високопрофесійних майстрів, для яких немає нездійсненних завдань. Ми готові запропонувати свою допомогу як фізичним так і юридичним особам, так як працюємо за двома формами оплати з ПДВ і без ПДВ.

Номери телефонів є на нашому сайті в розділі «Контакти». Якщо вашого телевізора потрібен професійний ремонт в Харкові, ми готові прийняти заявку на пошту або в Skype, Viber. На сайті можна заповнити форму зворотного дзвінка або попередньої оцінки ремонт, описавши проблему з обладнанням.