Як вибрати ріелтора

2-26-2019

Как выбрать риелтора
Як вибрати ріелтора для продажу квартири.
Також хочемо вам порекомендувати смотреть здесь
Як вибрати ріелтора для продажу квартири.
Як вибрати ріелтора для продажу квартири.
Вирішили купити чи продати квартиру, але часу на пошук варіантів та розміщення оголошень катастрофічно немає, та й знань юридичної сторони питання не вистачає. У цьому випадку для вас найбільш зручним рішенням стане звернення до ріелтора.
Зберіть відгуки та рекомендації – проведіть невелике опитування серед знайомих – напевно, вам порадять хорошого фахівця. Зверніть увагу на його стаж роботи – бажано, щоб він був не менше 5 років. Оцініть першу консультацію – здзвонитеся з кандидатами, з метою отримання первинної інформації і задайте запитання. Так ви зможете зрозуміти компетентність фахівця – його відповіді повинні бути зрозумілими і розгорнутими. Уточніть номер ліцензії – краще, якщо її цифри увійдуть в перші кілька сотень, це означає, що компанія вже давно займає свою нішу на ринку. Ріелтору з великого агентства буде більше довіри – адже це означає хороше фінансове забезпечення, перевірені роками рекламні кампанії, певні стандарти ведення практики, етичні норми і т. Подивіться договір – він повинен бути максимально прозорим і зрозумілим.
Уточніть вартість послуг – досвідчений ріелтор точно назве суму і детально пояснить, з чого вона сформована.
Як вибрати ріелтора для продажу квартири. При будь-яких операціях з нерухомістю багатьох хвилює, як вибрати ріелтора для продажу квартири.
Він повинен вам сподобатися, як внутрішньо, так і зовні, ви повинні йому довіряти. Хай він розповість про останні скоєних угодах, так ви оціните, наскільки він відстоює інтереси продавця. Не вибирайте самий дешевий варіант, у вашому випадку це не принесе нічого хорошого.
Підібрати ріелтора можна в агентстві Наша компанія рада запропонувати вам послуги досвідчених і кваліфікованих ріелторів – звертайтеся за адресою: Василівський острів, вул.
Ми є експертами з продажу нерухомості з Василеостровскому району.
Невський Простір – це найкраще співвідношення ціни та якості. Отримаєте якісну послугу за розумну плату. Чи можна продати квартиру через ріелтора.