Як вибрати ручну таль

12-16-2018

Как выбрать ручную таль
Таль ручна важільна HFS LB може бути укомлектована вантажопідйомної ланцюгом будь-якої необхідної довжини – в точній відповідності з Вашим замовленням.
Також хочемо вам порекомендувати Ручная таль
Таль ручна важільна може використовуватися для переміщення вантажів як у вертикальному, так і в лінійному горизонтальному або діагональному напрямку. Для цього в якості приводного пристрою таль має важіль з можливістю перемикання напряму руху вантажного ланцюга. Конструкція ланцюгової важільної талі ідентична строениею талі з ручним ланцюговим приводом. В основі конструкції – корпус з редуктором і вантажоупорним гальмом.
При виборі марки і виробника ланцюгових важільних талів ціна вантажопідйомного пристрою, як правило, розглядається підприємствами і приватними покупцями в розрізі співвідношення ціна / якість [довговічність, надійність]. Бажання дотримуватися такого підходу особливо виправдано при виборі устаткування підвищеної небезпеки, до якого відноситься таль ручна важільна.
Таль ручна важільна, ціна володіння якої включає не тільки первинні витрати на придбання, але і суму витрат на технічне обслуговування протягом передбачуваного строку служби, повинна оцінюватися з урахуванням властивих цьому виду обладнання параметрів якості. Інформація про ці параметри часто не зазначається у пропозиціях купити важільну таль.
Таль ручна важільна HFS LB поставляється з каліброваної грузовподъемной ланцюгом 8-го класу міцності виключно європейського виробництва. Кожен метр оцинкованої вантажопідйомної ланцюга включає ланка з заводським штампом простежуваності походження. Цинкування ланок захищає ланцюг від корозії, гарантує їй високу стійкість до впливу навколишнього середовища. За допомогою коду простежуваності виробником декларується відповідність якості виробу встановленим нормативам, а також підтверджується об’єктивна відповідальність за продукт. Наявність коду на ланках вантажопідйомної ланцюга важільної талі гарантує належні 4х кратний запас міцності, високі захисні якості нанесеного антикорозійного покриття, мінімальні допустимі відхилення форм і розмірів ланок. Точна калібрування, в свою чергу, забезпечує м’який хід ручний важільної талі.
Гарантія якості і безпека в експлуатації, позначаються кодом простежуваності, а реалізуються через об’єктивну відповідальність за шкоду, яка могла б бути завдана споживачеві використанням дефектного виробу є чинним зобов’язанням виробника в складі кожної поставки продукції H. F. S. від компанії “КЕТТЕН”. Це унікальна перевага модельного ряду ручних важільних талів HFS LB доступно для українських замовників вантажопідйомного обладнання H. F. S. (Австрія) вже більше 5 років.