Як вибрати САЙДИНГ ФАСАДНИЙ

8-7-2019

 

Займаючись обшивкою будівель, власники часто використовують оригінальні рішення, так би мовити, прагнуть додати родзинки зовнішнім виглядом. Тут гарним підмогою стає цокольний сайдинг – спеціальні панелі, що імітують натуральний камінь або оздоблювальні матеріали. Вони прикрашають і захищають фасад будівлі. Панелі у вигляді цегляної або кам’яної кладки красиво виділяють архітектурні форми, кути будівель, фундамент, вікна, фронтони і т. Також хочемо вам порекомендувати гипермаркет строительных материалов

Ці міцні і довговічні плити трохи товщі звичайного сайдинга, але настільки ж зручні і прості у використанні. Завдяки добре продуманій формі, вони легко кріпляться на стіні і міцно тримаються багато років, не вимагаючи додаткового догляду або ремонту.
Фасадні панелі з полімерів зовсім недавно вийшли на вітчизняний ринок і відразу ж привернули увагу споживачів. Оздоблення будинків за допомогою литої імітації дерев’яних брусів, цегли, обробленого вручну каменю, дозволяє виявляти дизайнерське майстерність, створити особливу атмосферу, відповідну індивідуальності господарів будинку. Але головне – забезпечується надійний захист найбільш вразливих частин будівлі.

Сучасні технології дозволяють забезпечувати надійне з’єднання панелей, витримувати геометрію швів і багаторічну міцність, завдяки посиленим ребрах жорсткості. Виробники постійно вдосконалюють складу оздоблювального матеріалу, створюють нові зразки по текстурі і зовнішнім виглядом.

Досвідчений покупець цікавиться в першу чергу виробником товару, наданими гарантіями, ціною і перевіряє сертифікат. Ідентичність фарбування всієї партії з обох сторін панелі – важливий показник якості виробництва. До речі, більш темна лицьова сторона повинна говорити про зниження ціни на цокольний сайдинг. Раковини, ознаки лущення або розшаровування – це дефекти, які обов’язково дадуть про себе знати згодом. Бічна частина панелі відмінно продемонструє її надійність. Нерівномірна товщина порушить щільність прилягання і знизить строки експлуатації. Строга симетрія форм та точність розмірів підтверджує дотримання технології виробництва. Поважаючий себе виробник виконує поставки в упаковці, що надійно захищає товар від деформації або ударів при транспортуванні. Уважний огляд і консультація з продавцем допоможе вам вибрати для покупки цокольний сайдинг з відповідними характеристиками, максимально відповідають вашим потребам.