Як вибрати seo-аналіз тексту

6-25-2019

Як приховати відвідувані сайти від колег і родичів. Вручну збирати цю інформацію дуже довго, тому краще використовувати онлайн сервіси для SEO – аналізу текстів конкурентів. Про них і піде мова в цій статті. ru – це сервіс автоматичного просування сайтів. Всередині нього є багато безкоштовних інструментів, наприклад, безкоштовна перевірка позицій за заданим пошуковим запитам або ж потрібний нам SEO – аналіз текстів конкурентів з Топ – 10 Яндекса або Гугла. Також хочемо вам порекомендувати https://audit-invest.com.ua/buh

За допомогою цього сервісу можна закуповувати посилання для просування свого сайту. Мені цей сервіс не подобається, тому користуватися ним дуже незручно й складно. У них безглуздий і наворочений інтерфейс. Тим не менш він безкоштовний. Користуватися SEO – аналізом текстів дуже незручно в цьому сервісі. Детально описувати не буду – воно того не варто.

Скажу тільки, що Ви можете перевіряти тільки по одному запиту за один раз, а щоб виконати таку перевірку потрібно робити дуже багато кліків і довго чекати. Як користуватися розділом “Аналіз сторінки” докладно написано у них допомоги: “Аналіз сторінки”. ru мені подобається більше, але він платний.

Тут все просто і зручно. І хоча він платний, але ви за SEO – аналіз текстів конкурентів по одному пошуковому запиту заплатите всього 3 – 4 рубля, що не так вже й багато. Я краще заплачу 4 рубля, ніж буду мучитися з rookee. У ньому все настільки просто і зрозуміло, що навіть не потрібна ніяка інструкція для його використання.

З їх допомогою виходить кращий SEO – аналіз текстів конкурентів. Якщо вас цікавлять сервіси для перевірки орфографії, унікальності текстів, SEO – сервіси аналізу сайтів конкурентів, перевірки позицій в пошукових системах, сервіси e – mail розсилок та біржі фріланса, то вам буде цікава стаття “Корисні seo – сервіси для блогера“. Вільний, ні до чого не прив’язаний, можу жити в будь-якому місті світу, коли і скільки захочу.