Як вибрати склад з відповідальним зберіганням

7-14-2019

Как выбрать склад с ответственным хранением
Хто є клієнтом відповідального зберігання обладнання. Але є і ще одна цікава послуга – відповідальне зберігання обладнання. Вона користується популярністю серед роздрібних мереж і невеликих компаній займаються продажем побутової, комп’ютерної та автомобільної техніки. Такі компанії особливо вимогливі до якості складських приміщень, і віддають перевагу складських приміщень класу . При обслуговуванні роздрібних мереж особливо важливий рівень автоматизації складів, оскільки від цього залежить швидкість і якість обробки замовлень, точність обліку, своєчасність відвантаження товару, та інші показники. Відповідальне зберігання обладнання – це прекрасна можливість поліпшити конкурентоспроможність і мобільність компанії, за рахунок відсутності прив’язки до власних складських приміщень. Вибравши оператора з оптимальним розташуванням складів з урахуванням майбутніх потреб, можна оперативно реагувати на вимоги ринку, розширюючи тим самим коло потенційних клієнтів.
Також хочемо вам порекомендувати услуги склада
Можливість забрати обладнання (повністю або частково) зі складу в будь-який зручний час, згідно з контрактом. Гарантію того, що обладнання буде знаходитися в цілості й схоронності. Величезний спектр інших послуг, які супроводжують відповідальне зберігання будь-яких матеріальних цінностей.
Чому вигідно зберігати обладнання на складі відповідального зберігання.
Склад відповідального зберігання – це можливість збільшити конкурентоспроможність фірми за рахунок великого парку техніки, позбавитися від пошуків та оренди власних складів. Також є можливість вибирати місце розташування складу, що ефективно позначиться на збільшенні кількості покупців і замовників.
Передача обладнання на відповідальне зберігання передбачає вивантаження, приймання товару, розміщення на зберігання і супроводжується актом прийому – передачі та договором, в якому прописані всі умови і відповідальність сторін. При необхідності клієнт може скористатися транспортними послугами для перевезення обладнання на склад зберігання.
Склад оснащений високими стелями (не менше 13 метрів), які передбачають організацію багаторівневих стелажів. Абсолютно плоский пол має антипылевое покриття з навантаженням не менше 7 тонн на один квадратний метр.
Наявність автоматичної системи пожежогасіння, систем охоронної сигналізації та відеоспостереження. Обов’язкове розташування складу поблизу великих автомагістралей.