Як вибрати сонячні колектори!!!!

11-30-2019
Картинки по запросу Як вибрати сонячні колектори!!!!

Сонячне світло — повсюдно доступний і абсолютно безкоштовний ресурс, запаси якого в найближчому майбутньому невичерпні. Потужність випромінювання, що надходить на поверхню нашої планети, може досягати 1, 3 к. Було б дивно не скористатися настільки щедрим даром природи, особливо в світлі масштабної енергетичної кризи, розмови про який не вщухають вже понад тридцять років. Для цього достатньо купити сонячні колектори і батареї в Києві. Але купити сонячні колектори і батареї — дороге задоволення, заперечать економні покупці. Чи варто витрачати кошти на їх купівлю та монтаж, якщо так – сяк можна обійтися традиційними джерелами світла і тепла. Також хочемо вам порекомендувати https://www.atmosfera.ua/uk/sonyachnij-zelenij-tarif/

Безумовно, варто: кожна вкладена в придбання копійка дуже скоро окупиться і почне приносити прибуток. Світова практика використання геліоустановок доводить їх користь і ефективність. Принцип роботи колектора полягає в правильному розподілі тепла, випромінюваного денним світилом: накопичуючи теплову енергію, пристрій надсилає її на підігрів матеріалу – теплоносія, з допомогою якого потім нагрівається вода. Купівля та встановлення альтернативного джерела тепла дозволяє вирішити питання автономного опалення або гарячого водопостачання приватного будинку або дачі, а витрати на закупівлю обладнання на тлі неухильного зростання тарифів на комунальні послуги навряд чи зможуть когось шокувати.

і сонячні батареї, які вважаються одним з найбільш безпечних для екології джерел енергії. Відрізняється високим ККД і краще працює в складних кліматичних умовах. Прогрес не стоїть на місці: що з’явилися не так давно концентратори, доповнені дзеркальними рефлекторами, та інші види модифікованих колекторів які можна придбати з поліпшеними характеристиками з успіхом це доводять. Очевидно, що майбутнє — за альтернативною енергетикою, спрямованої на правильне і бережливе використання природної енергії. Всю продукцію ви можете вибрати в нашому каталозі і купити з до-ставкою по всій Україні.