Як вибрати сонячну панель

6-21-2019


Що потрібно знати про пристрої захисту від імпульсних перешкод.
Яке джерело безперебійного живлення вибрати.
Про доцільність використання сонячних батарей для заміського будинку у відсутності центрального енергопостачання і говорити не варто. Такі системи повністю окуповуються і вкрай економічні, якщо порівнювати з генераторами, що працюють на викопному паливі. Також хочемо вам порекомендувати зелений тариф під ключ

А як же бути з квартирою. Наскільки доцільні сонячні панелі для багатоквартирних будинків або окремих квартир. Які особливості установки і експлуатації подібних систем ми спробуємо розібрати в цій статті. В останні роки стало дуже модно будувати , в тому числі багатоповерхові комплекси з низьким споживанням енергії, енергоекономічним освітленням на світлодіодних лампах або геотермальному опаленні.

Сонячні електростанції настільки часто стали зустрічатися в передмістях мегаполісів і новинних ЗМІ, що, мабуть, не залишилося жодної людини, яка хоч краєм вуха не чув про цю технологію.

Все це унеможливлює впровадження сонячних систем у вже існуючу інфраструктуру.
Обґрунтувати такі системи значно простіше, а витрати на їх первісну установку, як правило нижче і окупаються швидше, приносячи користь кожному мешканцю. Третій варіант застосування фотоелектричних елементів в багатоквартирних будинках – індивідуальні системи резервного енергопостачання, встановлені мешканцями окремих квартир для власних потреб.

Але, незважаючи на довгий список обмежень, винахідливі мешканці багатоповерхових будинків все ж встановлюють резервні системи, лаконічно вписуються в дизайн висотних багатоповерхівок.

Нестандартний дизайн балкона або міні – електростанція в квартирі. Балкон, розташований на південь і радіотехнічне освіта власника цієї квартири визначили майбутнє її мешканців. Тепер їм не страшні тимчасові відключення або перебої в електромережі. А рахунки за світло будуть миготіти меншими цифрами. Адже на балконі цієї квартири, замість звичних ПВХ панелей – стоять сонячні батареї. Чотири монокристалічні сонячні панелі ідеально вписалися в каркас звичайного балкона, не замінивши його функціональні елементи. Орієнтовані майже строго на південь, вони не затінені поруч розташованими будинками, і виробляють майже максимум можливої енергії. При цьому батареї не порушують загальний дизайн будинку, не кидаючись в очі і лаконічно співіснуючи з іншими елементами будинку.
Втч на добу і може забезпечувати енергією невеликий холодильник або енергозберігаюче освітлення квартири.