Як вибрати стікери

3-28-2019

Как выбрать стикеры
Потреба у використанні стікерів може виникнути при виготовленні та продажу будь-якої продукції: від алкогольних напоїв до побутової хімії та засобів для косметичного догляду. Стікери – це не просто ідентифікація товару.
Також хочемо вам порекомендувати png
Це основні ролі, які покладаються на стікери. Якість друку буде залежати від обраного Вами способу. ось вже більше 10 – ти років, тому можемо рекомендувати найбільш вигідний для Вас варіант друку. Мова йде про флексодруку, яка дає можливість наносити зображення і напис на будь матеріал: папір, поліпропілен і т.
Ми виділили основні переваги флексодруку. Купити стікери Ви можете в будь-якій потрібній кількості. Що стосується дизайну, він може бути Вашим або ж його готові виконати майстри нашої компанії. Готовий макет приймається в роботу тільки після Вашого твердження, а в результаті Ви отримуєте яскраві і якісні стікери з потрібними характеристиками. Якщо Вам потрібні самоклеючі стікери, їх Ви також можете замовити. Такий вид стикеровособенно вигідний, так як може наноситися на будь-яку поверхню за лічені секунди. Маркування товару – основна функція стікерів. Ваш товар повинен запам’ятовуватися, виділятися, і головне – бути в числі лідерів ринку. Все це досягається за допомогою якісних і оригінальних стікерів. Крім того, наявність унікального спеціального стікера на товар виключить ймовірність фальсифікації, з чим часто доводиться стикатися сучасним компаніям з продажу будь-якого товару: від продуктів харчування до косметологічних засобів. Тираж стікерів залежить від сфери використання. Ви можете оформити замовлення на першу партію, яка буде готова вже через 7 – 10 днів. При замовленні другий повторної партії, виготовлення замовлення займає 3 – 5 днів. Стікери виготовляються на современномоборудование, з гарантією якісного нанесення малюнків і напис. Навіть самий дрібний малюнок буде відображений якісно. Кожна деталь має значення, коли мова йде про виготовлення товарныхстикеров, і це враховується майстрами в процесі роботи. Скориставшись оригінальними товарними стікерами, Ви зможете домогтися бажаних цілей: збільшення обсягів продажу, поліпшення впізнаваності товару на ринку і т. Оформляйте замовлення і отримайте перші результати вже через кілька днів.