Як вибрати торгові додатки для трейдера

6-19-2019

Які програми найбільш корисні для трейдера.
Також хочемо вам порекомендувати купить советника форекс у которого есть стоп лосс и нет усреднения
Трейдинг — це дуже складна сфера, яка не може бути охоплена одним лише людським розумом. Необхідно користуватися комп’ютеризованими помічниками, щоб максимізувати свої прибутки. Якщо ви хочете швидко навчитися торгівлі на фінансових ринках, рекомендуємо встановити програму “Forex Tester”, яка допомагає трейдерам відпрацьовувати навички торгівлі на фінансовому ринку Форекс. Суть цього додатка наступна: спеціальний алгоритм імітує зміну курсу валют за певний період.

Швидкість подачі котирувань можна змінювати. Людина може розробляти і тестувати власні торгові стратегії. Ця програма допомагає відпрацьовувати як окремі торгові аспекти, так і трейдинг в цілому, і тому чудово підходить для вивчення трейдингу. Робить вона це дуже зручною і швидкою формою. Адже навіть найкращі стратегії, якщо вони використовуються багатьма людьми, можуть виявитися неефективними. Крім того, програма дозволяє відпрацьовувати і власну поведінку на ринку. Щоб забезпечити стабільний позитивний потік результатів, трейдеру необхідно дивитися на сигнали індикаторів і цінові шаблони. Усе це допоможе визначити правила, які далі застосовуються тренуванні, а потім — і в трейдингу.

Нейромережі — це ще один крок на шляху до штучного інтелекту, і з недавнього часу вони почали застосовуватися в технічному аналізі. Хоча є думки, що це давно перестало сприйматися як щось екзотичне. У будь-якому випадку, коли у тебе є власний штучний інтелект, який допомагає тобі в трейдингу — це безумовно, круто. На даний момент вже люди накопичили колосальний досвід використання нейромереж в різних сферах людського життя, але ще рік тому в Україні було досить важко знайти потрібний пакет нейромереж.

Але на даний момент все більше людей довіряє штучного інтелекту, хай і недосконалого, і навіть була створена програма Trading Solutions, яка призначена для створення самонавчаючих алгоритмів, призначених для аналізу ринку. Дані програма розуміє в декількох форматах. Існує ще безліч цікавих програм, які допоможуть підняти торгівлю на якісно новий рівень.
Ця програма також допомагає навчатися трейдингу, прокручуючи графік, щоб ви могли приймати самостійні рішення.
І ще цілий список корисних програм, які ви можете випробувати хоч зараз.