Як вибрати труби Корсіс!!!!

10-11-2019

З найдавніших часів людство замислювалося про те ка доставити до свого житла питну воду та як вивести звідти відходи, які утворюються в процесі життєдіяльності. Вперше водопровід і каналізація з’явилися ще в Стародавньому Римі. Перший водопровід представляв собою відкриті канали та споруди з теракоти. Перші каналізаційні колектори і колодязі були побудовані з каменю та цегли. Пройшли століття, і на зміну каменю та цеглі прийшов метал. У будівництві каналізації він використовувався десятиліттями. Ще якихось 20 років тому здавалося, що заміни цьому міцному, але має свої недоліки матеріалу немає. Однак кілька років тому заміна все – таки знайшлася. Також хочемо вам порекомендувати труба корсис 250 на сайте ingplast.ru

Мова йде про пластикові труби Корсіс. Каналізаційна труба Корсіс мають ряд переваг перед класичними металевими і бетонними трубами. Вона не схильні до корозії, надзвичайно простий для монтажу, що не вимагає частого і важкого як у фізичному, так і в матеріальному сенсі ремонту. Крім того, вага труби Корсіс, набагато менше, ніж у аналогічної залізної і вже тим більше бетонної труби. Завдяки всього вищепереліченого для монтажу труб в будинку або на ділянці, в більшості випадків навіть не потрібно витрат відповідного фахівця, так як все настільки просто, що цілком можна обійтися і своїми руками. Що ж являє собою ця труба. Насамперед, варто відзначити що вона двошарова і має двухарочное будова гофра. Завдяки цьому вона чудово витримує агресивний вплив стічних вод і навколишнього середовища, а також не деформується під великою вагою землі. За підрахунками фахівців гофровані труби Корсіс здатні прослужити набагато довше ніж звичайні металеві. За деякими даними термін служби даної труби може скласти більше 50 років.

Це досягається завдяки тому, що для їх виробництва використовується поліпропілен особливої міцності. Завдяки підвищеній жорсткості матеріалу труба Корсіс здатна витримати навіть значні деформації. Зараз випускаються труби двох видів жорсткості: SN6 і SN8. Ціни на труби Корсіс значно нижче, ніж на аналогічні, але зроблені з інших матеріалів. Низька ціна досягається не за рахунок економії на якості а за рахунок того, що вартість пластику в рази менше вартості того ж заліза або бетону. Точну вартість продукції компанії Корсіс ви зможете дізнатися, відвідавши сайт ingplast.ru .