Як вибрати управління закордонною нерухомістю

7-9-2019

Как выбрать управление зарубежной недвижимостью
Ви ще не обрали собі агента.
Купівля продаж квартири або іншої нерухомості завжди супроводжується фінансовими, юридичними ризиками. Досвідченим покупцям – продавцям, які не вперше зіштовхуються з такими питаннями, набагато легше перейти через усі ці труднощі. Але в будь-якому випадку гарантувати безпеку і комерційну вигоду від операції може тільки професійний агент. Наше агентство нерухомості   пропонує вибрати кваліфікованого агента – чоловіка, який надасть повноцінну допомогу в таких угодах і буде супроводжувати клієнта від первинної консультації до підписання договору та отримання грошей. Також хочемо вам порекомендувати http://www.wugroup.ru/ru/service/other-services/foreignrealestate

За якими критеріями вибрати агента з нерухомості. Для початку слід визначитися, чи вам потрібен спеціаліст з продажу або оренді нерухомості. Адже ці різні форми угод вимагають різної кваліфікації і підходу до справи. Наша компанія готова надати вам спеціалістів, які чітко орієнтуються і мають великий досвід у своєму сегменті.
Адже очевидно, що особливості оформлення угод у сфері комерційної нерухомості значно відрізняються від покупки або оренди приватного житла.
Наша команда сформована так, що для кожного клієнта ми індивідуально підберемо ріелтора, виходячи з поставленого завдання: продати, купити або орендувати житло, тип будівлі або приміщення.

Деякі до сих пір думають, що ріелтерські послуги значно зменшують кінцеву прибуток від продажу або ж роблять більш дорогим житло на покупку. Але все це застарілі помилки. Зрозуміло, такі послуги не безкоштовні, але значно зменшують фінансові та правові ризики. Відомо чимало випадків, коли орендарі, покупці або продавці нерухомих об’єктів нехтували послугами агентів. Наша компанія готова захистити ваші оборудки і надати послуги кваліфікованих і досвідчених ріелторів. Наші гарантії – фінансова та юридична безпека, вирішення всіх бюрократичних труднощів, помірна плата за послуги професіоналів.