Як вибрати установка вимикачів

11-4-2018

Как выбрать установка выключателей
Перш, ніж почати установку вимикача, варто визначитися з місцем його розташування. Необхідно зважити всі плюси і мінуси його розташування. Найбільш поширене розташування вимикачів біля дверей. Це зручно, коли при виході чи вході можна керувати світлом у всій кімнаті. На можливі й інші варіанти. Наприклад, вимикачі розташовують біля узголів’я ліжка.
Також хочемо вам порекомендувати установка выключателей
До початку монтажних робіт потрібно вивчити інструкцію з підключення вимикачів і підготувати весь необхідний інвентар: ножик, плоскогубці, викрутка, індикатор напруги, рукавички та окуляри. Після того, як інструменти приготовані, можна приступати до монтажних робіт.Перехресний вимикач: схема підключення, принцип роботи та особливості примененияВыключатель з підсвічуванням: опис підключення, загальні принципи роботи та варіанти сучасного дизайну (85 фото)Монтаж вимикача: основні правила установки та підключення.
Приступаємо безпосередньо до приєднання проводки до вимикача. За допомогою плоскогубців слід усунути непотрібні дроти, залишаємо не більше п’ятнадцяти див. Такого розміру проводів вистачить для того, щоб зручно було монтувати вимикач. Якщо розмір проводки буде перевищувати цю довжину, вони не сховаються всередині коробки вимикача.Розетки в квартирі: правила розміщення, монтаж, підключення та поради з вибору кращих моделей (85 фото)ТВ розетка – поради з вибору, схеми підключення та ідеї з розміщення (105 фото)Телефонна розетка: різновиди, способи підключення та інструкція по ремонту своїми руками.
Як правильно підключити вимикач можна дізнатися з різних джерел літератури. Варто звернути увагу, що всередині проводки розташовуються дроти, відмінні за кольором. Зазвичай це коричневий провід, який відповідає за фазу. І жовто — зелений провід, який відповідає за заземлення. При підключенні проводів до контактів, важливо не переплутати їх.
розетка – призначення, основні види, принцип роботи та особливості підключення. Рейтинг кращих моделей 2018 року!Одноклавішний вимикач світла: інструкція і схема підключення своїми руками. ТОП-кращих вимикачів 2018 годаРозетки в гипсокартоне – інструкція з встановлення, правила ізоляції та огляд кращих розеток для гіпсокартону.