Як вибрати високовольтний кабель!!!!

9-24-2019

Медний кабель – найбільш поширений вид кабелю в будівельній, металургійній, нафтогазовій промисловості, а також частим є його використання у різних галузях комунального господарства і транспорту. До групи мідних кабелів входить весь спектр кабельно – провідникової продукції, що має мідну струмопровідну жилу. Даний вид кабелю має разновидную структуру, яка визначається за рахунок товщини жили, опору, напруги. Кожен з цих параметрів визначає систему енергозбереження, в якій використовується той чи інший вид кабелю. Відповідно існують наступні види мідних кабелів: низьковольтний, з високим опором, з низьким опором, різнобарвний, кручений в котушці. Також хочемо вам порекомендувати mpka.com.ua/category/vysokovoltnyj-kabel/

Чому варто віддати перевагу мідному кабелю в порівнянні, наприклад, з алюмінієвим. По – перше, мідний кабель має кращу провідність у порівнянні з алюмінієвим. При такій же площі поперечного перерізу жили кабелю мідь здатна витримати навантаження значно більші, ніж алюміній. Другою причиною є те, що мідний кабель більш стійкий до хімічних впливів. Мідь відноситься до благородних (інертним) металам і не вступає в хімічну реакцію з більшістю речовин. А алюміній проявляє більш низькі показники хімічної стійкості, внаслідок чого швидше руйнується. І нарешті, мідний кабель має велику механічну міцність у порівнянні з алюмінієвим.

Вибір конкретної моделі кабелю залежить від того, в яких умовах доведеться прокладати електромережу. Зокрема, кабелі силові ВВГ – п і ВВГ – Пнг від компанії можуть використовуватися як при прокладанні на відкритому повітрі, так і у приміщеннях різного призначення. Вибрати конкретний тип мідного кабелю ви зможете за допомогою фахівців компанії . Продаж кабельно – провідникової продукції та електрообладнання є основним напрямком діяльності фірми. Вона займається дрібнооптовою, так і оптовим продажем. Ми знаходимся в прямому і тісному контакті з виробниками, що позитивно позначається на термінах доставки і ціни на нашу продукцію. Крім того, фахівцями фірми налагоджено співпрацю з багатьма великими кур’єрськими службами, а також є власна логістична служба, що дозволяє нам здійснювати доставку замовлення за вказаною адресою клієнта.