Як вибрати витяжку на кухню

7-28-2019

Как выбрать вытяжку на кухню

Уявіть собі кухню, розміром 35 м2. Чи квартиру – студію, де при об’єднанні простору Ви зможете отримати ті ж обсяги приміщення, де необхідно оновлювати повітря. Такі моделі підвішуються до стелі і створені для острівних конструкцій на кухні, де багато вільного простору.
Мабуть, самий популярний тип витяжок. Це пов’язано з їх легким кріпленням, невеликими розмірами і невисокою ціною в магазині.
Вбудовувані витяжки досить популярні в тих регіонах, де в житлових будинках спроектовані маленькі кухні, а це означає, що розмір має значення. Тому ми створили Мир кухни — особливу лінійку побутової техніки з акцентом на інновації і розумні технології. Єдина концепція відображена в цілому ряді приладів: духові шафи, індукційні та газові варильні поверхні, витяжки, вбудовувані посудомийні машини та холодильники.
При створенні витяжок ми прагнемо до їх високої продуктивності навіть на самому низькому режимі роботи. Наші пристрої ідеально справляються з усіма видами запахів, забезпечуючи вам додатковий комфорт на кухні.
Завдяки системі Space Filter значно підвищується ефективність поглинання запахів і пари, що утворюються під час приготування. Цьому сприяє розширена на 20% площа жирових фільтрів.
Ми використовуємо найсучаснішу систему LED – освітлення для того, щоб подарувати вам унікальну атмосферу на кухні. Крім того, система дозволяє економити електроенергію — такий тип освітлення споживає значно менше енергії, ніж звичайний.
Усі витяжки телескопічного типу дуже прості в експлуатації — щоб включити витяжку досить просто її висунути.
Спеціальний датчик розпізнавання неприємних запахів дозволяє автоматично активувати роботу витяжки без участі користувача. Витяжка автоматично вибирає потужність і час роботи в залежності від вашого кухонного простору, забезпечуючи швидке очищення повітря. Також за допомогою дисплея відбувається керування освітленням. За якими параметрами необхідно підбирати витяжку. Відповіді на ці питання Ви отримаєте від нас.