Як вибрати якісний ремонт взуття

2-23-2020

not found
Самі приїдемо, заберемо, полагодимо Вашу стару взуття і повернемо назад як нову або навіть краще.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт обуви masterskaya24
Якість вище всяких похвал, швидко, оперативно вирішуються всі питання. Персонал завжди готовий допомогти, увійти в становище. А з приводу того, що замовлення не завжди вчасно роблять – це не найстрашніше. Роботи багато, от і не завжди встигають, але якість завжди на висоті.
Почистили взуття на 5 , подарували нове життя кільком парам, включаючи улюблені туфлі Christian Louboutin.
Не перший раз звертаюся в майстерню за допомогою. Майстер Надія з ремонту одягу просто розумниця. Зменшувала мені розмір вечірньої сукні зі шлейфом. Ціна приємно здивувала, якість роботи на 5. Зараз віддала на реконструкцію «убиті» весільні туфлі і чоловічий піджак Tommy Hilfiger.
Необхідно було усунути розрив шкіри, щоб це не було помітно. Робота була виконана в короткий термін на найвищому рівні. Все зробили відмінно, почистили, пофарбували.
Користуюся послугами цієї майстерні вже кілька років, як ремонтом взуття, так і ремонтом одягу та сумок. Враження самі позитивні, робота завжди була виконана в строк і якісно.
Одного разу повернули життя шкіряним кросівок, які я вже думала викидати, так як з – за виробничого браку дуже тиснули на кісточку на великому пальці. Після роботи майстра вже кілька років ношу без проблем. Зараз здала чоботи на реставрацію, дуже сподіваюся, що вони знайдуть «нове» життя.
Всією сім’єю користуємося послугами майстерні з самого її відкриття. Бездоганне та оперативне обслуговування, зручне розташування і графік роботи. Незважаючи на досить високі ціни будемо продовжувати користуватися послугами Майстерні № Удачі працівникам і власникам.
Постійно здаю взуття в цю майстерню.
Майстерня дуже радує прайсом і якістю робіт. Користуюся їхніми послугами не перший раз і завжди задоволена. А в останній раз порадували особливо : віддала підшити пальто в обід і ввечері вже прийшло смс, що воно готове.
Якісно і швидко виконали профілактику взуття.
Відмінна і оперативна робота майстрів. Кваліфіковане обслуговування клієнтів консультантами майстерні.
Живу поряд, часто звертаюся з різних питань. Будь-яку роботу майстри роблять дуже якісно. Чесно кажучи не сподівався на добрий результат. Ну, що тут скажеш, я в захваті. Дякую майстрів Тепер тільки вам. Менеджер зв’язується з вами для з’ясування деталей і призначає кур’єра на найближчий час. Кожна майстерня оснащена новітнім обладнанням та інструментами. Професійне ательє здійснює ремонт чоловічого, жіночого, дитячого одягу з текстилю, трикотажу, шкіри та хутра. Майстер виконає ваше замовлення в бажані терміни.