Як вибрати юриста

6-27-2019

Как выбрать юриста
Колега, Вам подобається наш ресурс. У нас грандіозні плани подальшого розвитку. Тільки величезне бажання і власні кошти побудувати юридичну соціальну мережу в Україні.
Також хочемо вам порекомендувати https://audit-invest.com.ua/buh
Невеликий внесок у 1$ з Вашого боку зробить ресурс краще і корисніше в першу чергу для Вас. юристів, адвокатів і юридичних фірм, багато з яких, побачивши Ваше замовлення, захочуть запропонувати свої послуги. Провести тендер на юридичне обслуговування в межах одного сайту, витративши всього кілька хвилин. При цьому можна знайти кращого спеціаліста для вирішення конкретного питання в умовах обмеженого бюджету і часу – в будь-якому регіоні і в кожному великому місті.
Можна, звичайно, вибрати і традиційний спосіб: знайти кілька десятків телефонних номерів юристів і адвокатів, витратити пару годин і сотню гривень на дзвінки і не отримати ніяких гарантій, що пошук завершиться успішно. На цьому тлі тендер на юридично послуги виглядає набагато ефективніше.
Якщо вам потрібні: консультація юриста, допомога у вирішенні спору, захист прав, правове представництво в державних органах чи в судових засіданнях – ці та інші послуги можна замовити на сайті .
Київ, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Одеса, Донецьк і багатьох інших.
Мета проекту – не тільки зробити юридичну допомогу ще більш доступною, але і поліпшити правову грамотність населення. Відповідно, на сайті можна знайти юриста, познайомитися з вирішенням аналогічних ситуацій, почитати експертні статті і новини.
Сервіс пропонує шукати юристів так, як шукають виконавців великі компанії – з допомогою тендера.
Отже, що потрібно, щоб знайти юриста з допомогою тендера.
Перейти у розділ сайту, який так і називається: «Тендер на юридичну послугу.
Заповнити коротку форму: вказати ім’я, діючу електронну адресу, місто, назва і короткий опис свого замовлення (по суті, коротко описати суть проблеми і необхідну допомогу). Додатково можна вказати свій бюджет і терміни виконання роботи, а також додати документи для вивчення.
Відразу після натискання кнопки інформація про ваше замовлення поступає зареєстрованим у базі фахівцям.
Буквально через 1 – 2 хвилини почнуть надходити пропозиції від юристів.