Як вибрати Замок

6-30-2020

 

Дверні замки – це, мабуть, найважливіша частина дверей Вашого будинку, адже жодна двері не зможе без нього функціонувати. Так як всі виробники це розуміють, то на нашому ринку з’явилася досить велика кількість виробів від провідних марок, які пропонують дверні замки. На нашому сайті  порекомендувати https://dveri-zamki.dp.ua Ви знайдете тільки якісні екземпляри, кожен з яких, незалежно від типу, розміру і ваги, стане Вам надійним захистом від проникнення зловмисників. Різноманітні бренди і цінові категорії дозволять кожному вибрати замок по кишені і за власним уподобанням. Все, що Вам потрібно зробити, щоб купити дверний замок, це ознайомитися з представленим на сайті асортиментом, а потім зателефонувати нам та домовитись про монтажі.

Пам’ятайте, що хороший монтаж – це основна частина успішної подальшої роботи замка, тому не ризикуйте, не намагайтеся вставити замок самостійно заощадити на послугах монтувальників – повірте, наші ціни Вас приємно порадують, а вироби, встановлені нашими майстрами, відрізняються довговічністю і надійністю. Ми гарантуємо високу якість матеріалів та виконаних робіт, телефонуйте прямо зараз і замовляйте замок.

Варіанти дверних замків

Замки дверні  діляться на кілька основних типів: навісні – найпримітивніші і незручні, не рекомендуються для захисту серйозних будівель; накладні – кріплення розташоване на внутрішній стороні дверей, встановлюються в основному на дерев’яних дверях або ж на тих, де вага дверей не грає особливої ролі – наприклад, на гаражі; врізні – цей замок, що встановлюється усередині дверей і є найбільш стійким до механічних ушкоджень і зломів, по суті, тільки недостатня міцність дверей може послужити підставою для проникнення кого-небудь всередину.

Крім того, замки діляться за типом внутрішнього устрою, дві головні категорії – це сувальдні і циліндрові, тому їх існує величезна безліч. Сувальдні состяот з пластин, або сувальд, які за допомогою ключа наводяться в певне положення і замок відкривається. Циліндрові ж менш надійні, а двері відкриваються тільки якщо зубчики на ключі ідеально підходять під матрицю замку. Ми постаралися відібрати в нашому каталозі найкращі варіанти, але якщо Ви все ще не впевнені у виборі, який саме купити замок, наші майстри проконсультують Вас і розкажуть більш детально про відмінності різних типів.
Придбати замок – це необхідність для кожного, хто стикається з бронедверима, та й не тільки – гаражі, склади, дачні ділянки тощо потребують захисту. Так що не затягуйте з тим, щоб придбати замок , збереження Вашого майна безпосередньо залежить від ступеня надійності і захищеності двері.