Як вибрати Жіночі місяцеходи

6-7-2019

 


Якщо подивитися на сторінки календаря, то можна сміливо сказати, що снігові замети і лоскотливий щоки мороз вже не за горами. А це значить, що настав час подумати про модних зимових нарядах. Жінок в цей період можна поділити на дві категорії: ті, які хизуються щосили в капронових колготках і коротких кожушках і ті, які укутываются, як сніговики, у всі теплі речі, які тільки знайдуться вдома. Для другої категорії відмінною знахідкою стане така взуття, як місяцеходи.

Така модна знахідка не могла пройти повз італійського дизайнера Джанкарло Цанатто, який надихався всім, що пов’язане з космосом. Також хочемо вам порекомендувати Женские луноходы купить

Спочатку поставилися до новинки з критикою – грубий і станный дизайн був далекий від витончених ідеалів жіночого взуття. Але незабаром всі оцінили практичність і зручність місяцеходів. Їх родзинка полягає в тому, що правий і лівий чобіт однакові. Їх внутрішній шар зроблений так, що самостійно приймає форму ноги тієї чи іншої людини. Верхня ж частина захищає від вітру і добре зберігає тепло, але для дощової погоди таке взуття не пристосована.

Зараз місяцеходи – це взуття для гір, але носити його можна і в повсякденному житті. Поєднується вона, найкраще, зі спортивним, скандинавським стилями або casual. Для гламурних дам місяцеходи не підійдуть, тому що сукня або спідниця в комплекті з такими чобітьми виглядають вкрай безглуздо.

Форма взуття теж не найвитонченіша. Їх можна поставити в ряд з іншого, такий же “негарної” взуттям, як дутики або уггі. Незважаючи на примхливість чобіт, вони користуються популярністю серед знаменитостей і звичайних вуличних модників, ну а цієї зими луноходам віщують справжній пік популярності.