як відбувається обмін валют

6-3-2020

Будуть зазначені курси відповідати курсів, за яким знімаються кошти з мого рахунку?

Точний курс, за яким будуть зніматися кошти з вашого рахунку, залежить від того, коли дана транзакція надійде для розрахунків в систему Visa (можливо, після дати здійснення покупки). Це відбувається з-за того, що різні торгово-сервісні підприємства обробляють платежі за картками Visa з різною швидкістю. Крім того, різні банки, що випускають картки Visa, стягують різну комісію за транзакції за кордоном. Деякі банки не стягують комісії взагалі. Якщо ви часто подорожуєте, то при виборі підходящої вам карти Visa повинні враховувати різні системи ціноутворення в банках-емітентах. Також хочемо вам порекомендувати курс валют Черновцы

Як формується курс, за яким компанія Visa робить конвертацію однієї валюти в іншу?

Наскільки точні курси валют, що використовуються в цьому конвертері?

Зазначені курси взяті з внутрішньої бази даних Visa для обмінних курсів іноземних валют і оновлюються щодня. Однак вони призначені тільки для позначення того, який курс слід очікувати від свого банку. Оскільки обмінні курси постійно змінюються, курс вірний тільки протягом 1 дня. Точний курс, за яким будуть зніматися кошти з вашого рахунку, залежить від того, коли дана транзакція надійде для розрахунків в систему Visa, що може статися пізніше тієї дати, коли ви оплатили покупку. Це відбувається з-за того, що різні торгово-сервісні підприємства проводять транзакції Visa з різною швидкістю.

Як дізнатися, стягує банк додаткову комісію за конвертацію по курсу Visa?

Різні банки встановлюють різні націнки за транскордонні транзакції, деякі не стягують комісій зовсім. Якщо ви часто подорожуєте, то при виборі підходящої вам карти Visa повинні враховувати різні системи ціноутворення в банках-емітентах. Зверніться в банк, що випустив картку, щоб дізнатися про можливі комісіях, які справляються за використання вашої картки Visa в інших країнах.

Це послуга, пропонована деякими торгово-сервісними підприємствами (а не компанією Visa) в деяких країнах. Також вона може називатися «Валютою, обраній власником картки». Якщо ви вирішите скористатися цією послугою, торгово-сервісне підприємство переведе ціну придбаних товарів або послуг на момент покупки з місцевої валюти і відобразить їх в інший (тобто вашої домашньої) валюті, користуючись обмінним курсом, зазвичай включає комісію за обслуговування.