Як відбувається СТЯГНЕННЯ БОРГІВ З ФІЗИЧНИХ ОСІБ

7-23-2019

Как происходит ВЗЫСКАНИЕ ДОЛГОВ С ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ
Ліцензія на працевлаштування за кордоном. Ліцензія на торгівлю алкоголем і тютюном. Ліцензія на діяльність промислової безпеки. Схеми сплати податку / НДСТорговые схеми. Спори з договорів ренти, дарування. Захист честі і гідності, ділової репутації. Спори з договорів купівлі – продажу, поставки. Розірвання шлюбу з іноземним громадянином. Визначення порядку користування житловим приміщенням. Виселення та вселення з житлових приміщень. Адміністративні правопорушення проти громадського порядку. Кожне судовий розгляд має свої тонкощі, тому умови співпраці можуть бути змінені з урахуванням інтересів клієнта і кожного конкретного випадку.
Також хочемо вам порекомендувати https://vimpel-m.ru/privat/deps/
Як показує практика, початок процесу стягнення дебіторської заборгованості в судовому порядку є наслідком несумлінного ставлення до борговими зобов’язаннями з боку боржника. В даному випадку не варто тягнути, тим самим Ви зменшуєте шанси на повернення коштів. Вас може лякати перспектива зіпсувати відносини з клієнтом, партнером, другом або родичем, саме тому ми завжди намагаємося повернути борг у досудовому порядку.
Ведемо переговори з боржником для повернення боргу в досудовому порядку. Даний спосіб дозволяє знизити витрати по стягненню боргу.
Надамо юридичний супровід процедури виконавчого провадження.
Підготуємо для Вас претензію, позов, скарги на роботу виконавчих органів та інші докумнети для самостійного стягнення боргу.
Юристи нашої компанії атестовані Міністерством юстиції Республіки Білорусь на професійну відповідність.
Отримуємо разом з рішенням суду виконавчий лист. Беремо участь у виконавчому провадженні, розшукуючи майно боржника і взаємодіючи з судовими виконавцями. З метою одержання присуджених Вам за рішенням суду коштів допоможемо здійснити розшук боржника (у разі його відсутності), подати до суду документи на банкрутство боржника (у разі відсутності у боржника майна для оплати боргу), залучити директора або засновників боржника до субсидіарної відповідальності.
Для початку вирішення Вашої задачі нам достатньо отримати короткий опис та копії наявних документів, що належать до неї, і Ви отримаєте безкоштовно консультацію по оцінці перспективи, вартості і термінів. Або задайте питання нашого фахівця.
Стягнення боргу за договором позики: у суді або без суду.