Як вигідно обміняти готівкову валюту

7-25-2019

Как выгодно поменять наличную валюту
Обмін валюти в деяких випадках може стати проблемою, особливо, якщо головною метою є збереження коштів або заробіток на коливанні курсу. Найвигідніші пропозиції можна знайти на валютній біржі, але тоді постає питання конвертації цих коштів у готівку. Звичайно, способів, що дозволяють після покупки або продажу валюти вивести гроші з брокерського рахунку, досить багато, але більшість з них пов’язані з зайвою втратою часу, нервів, заповненням доручень та інших паперів. Крім цього, часто доводиться платити комісію всім контрагентам, а це означає втрату прибутку. Блогер grevlanik знайшов, мабуть, один з найбільш зручних способів по співвідношенню вартості і зручності. В даному випадку, мова йде про послуги Альфа – Банку, але аналогічна схема може працювати і в інших банках.
Також хочемо вам порекомендувати https://obmenka.kharkov.ua
Перед відвідуванням відділення банку насамперед потрібно зареєструватися в Альфа – Директе. Знаходите якусь флешку і виготовляєте собі сертифікат особистого ключа електронного цифрового підпису. Відповіді на більшість питань, які можуть виникнути, дивіться тут. Йдете у відділення банку і підписуєте всі необхідні документи. Далі просіть відкрити безкоштовні банківські експрес – рахунки в рублях, доларах і євро і надати доступ до інтернет – банку ” Альфа – Клік. Дуже важливо: якщо працівники банку будуть відмовляти у відкритті експрес – рахунків, стійте на своєму і, якщо буде потрібно, кличте керуючого відділення. Також просите видати безкоштовну локальну карту EXPRESS CARD для зняття готівки в банкоматі і прив’яжіть її до будь-якого потрібного експрес – рахунку. На своєму комп’ютері встановлюєте термінал Альфа – Директ 5 25 – й складання.
В Альфа – Клік у вас повинні з’явитися 3 експрес – рахунки, брокерський рахунок і 3 валютних брокерських рахунку. І прямо там можна переказувати кошти на брокерські рахунки з експрес – рахунків. Вивести рублі з брокерського рахунку можна на свій рахунок в Альфа – Банку або в будь-який інший російський банк без комісії. Валюту можна вивести тільки на свій рахунок в Альфа – Банку. Робиться це через особистий кабінет або термінал Альфа – Директ. При такій схемі не доведеться сплачувати більшу комісію за переказ, обмін і виведення коштів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl Enter.