Як виграти в ігрові автомати

10-3-2019

Как выграть в игровые автоматы
Ігровий апарат Book of Ra від виробника Gaminator Novomatic з часу свого випуску зібрав чималу армію шанувальників. Його цікавий геймплей і приємне візуальне оформлення ваблять як новачків, так і досвідчених гравців. Само собою, любителі азарту лише спочатку воліють в ігрові автомати грати безкоштовно і без реєстрації. Чим більше їх захоплює процес гри, тим частіше вони задаються питанням, як виграти в Книжку. Даній темі посвітив свої статті не один сайт. Безліч стратегій і методик, які можна відшукати в мережі, не дають чіткої відповіді на поставлене питання. Частіше вони просто лякають своєю безглуздістю і незграбністю незміцнілі уми новачків.
Також хочемо вам порекомендувати PM Casino
Щоб не змушувати відвідувачів сайту Слотомания переривати гори блогів і статей у пошуках стоїть інформації, ми зведемо в цій статті основні методики гри на апараті Книга Ра. Ми виявили лише два ділових ради, як виграти в ігрові автомати Книжки.
Перша методика грати в ігрові автомати Книжки дуже проста у використанні і ґрунтується на статистичних даних досвідчених гравців. Найбільшу прибуток слот Книжки приносить під час бонусної гри. Отже, багато шукали метод частіше потрапляти на неї. Було розраховано, якщо на 5 ліній поставити суму в 5 разів більше розміру мінімальної ставки, ймовірність виграшу або переходу на призову гру збільшується. Це все теорія, але тільки практика покаже, наскільки дана система відповідає на питання, як виграти в Book of Ra.
Другий спосіб представляє з себе не скільки готову методику, стільки рецепт складання власної стратегії гри. Він буде вельми корисний новачкам, так як пропонує тренувати уважність і критично ставитися до гри на автоматах. Це, безсумнівно, стане в нагоді в пошуку способу, як виграти в автомати Книжки.
Згідно з порадою досвідчених гравців, протягом 50 або більше спінів необхідно робити мінімальну ставку на одну ігрову лінію. Суть цієї маніпуляції – визначити послідовність випадання комбінацій на сусідніх лініях. За цим треба уважно стежити, попутно записуючи результати.
Після 50 обертань з’явиться якась картина повторюваних результатів. Далі слід дочекатися прогнозованого часу випадання призовий комбінації і зробити перед нею середню ставку на всі лінії. Протягом 10 ходів гравець повинен зірвати солідний куш. Незалежно від результату, по закінченні 10 обертань, слід почати все заново.
Відверто кажучи, ніхто не знає напевно, як обіграти Book of Ra. Поради, які ми описали, носять характер рекомендацій і не можуть дати 100% гарантії гарного результату. Випробовуючи їх на ділі, не ризикуйте великими сумами і намагайтеся критично оцінювати ситуацію.
Ігрові автомати грати безкоштовно і без реєстрації.