Як встановити Додаток таксі!!!!

12-26-2019
Картинки по запросу Что такое мобильное приложение itaxi в Одессе

Качайте додаток і вибирайте автомобіль, водія та спосіб оплати. Завершальним етапом установки є підтвердження номера телефону. Налаштування геолокації є обов’язковою операцією і впливають на основні функції програми. У вікні При зазначенні адреси подачі автомобіля у вікні вводу Ви зможете вибрати потрібну адресу зі списку пропонованих вулиць в місті Одеса та Одеський області. Назви вулиць можуть бути подібними, тому просимо Вас бути уважними. Перевірити правильність вказаної адреси Ви також можете на карті програми, яка з’являється на екрані монітора після введення адреси. Також хочемо вам порекомендувати служба заказа такси в городе Одесса

Натиснувши на значок «шестірня» Ви зможете залишити для водія додаткову інформацію до замовлення, наприклад номер під’їзду або інші деталі. При зазначенні адреси призначення у вікні вводу Ви зможете вибрати потрібну адресу зі списку пропонованих вулиць в місті Одеса та Одеський області . Назви вулиць можуть бути подібними, тому просимо Вас бути уважними. Перевірити правильність вказаної адреси Ви також можете на карті програми, яка з’являється на екрані монітора після введення адреси. Натиснувши на значок «шестірня» Ви зможете залишити для водія додаткову інформацію до замовлення, наприклад номер під’їзду або інші деталі. Для здійснення безготівкової оплати Вам потрібно додати номер карти, з якої буде здійснюватися оплата. Додати номер картки Ви можете як при установці, так і безпосередньо при оформленні замовлення.

При виборі марки автомобіля і водія Вашій увазі буде запропоновано список автомобілів, що знаходяться в зоні дії Вашого замовлення. Під кожним автомобілем Ви зможете побачити орієнтовний час подачі таксі. Після підтвердження вибору автомобіля, на екрані з’явиться таймер зі зворотнім відліком часу, протягом якого таксі буде подано за вказаною адресою. При виборі марки автомобіля і водія Вашій увазі буде запропоновано короткий і розгорнутий список автомобілів. Налаштування профілю не є обов’язковою операцією і не впливає на основні функції програми. Разом з тим налаштування профілю дозволити Вам отримати більш якісну послугу. Зокрема, при виконанні замовлення водій зможе звернутися до Вас по імені, у разі втрати речей у таксі біля диспетчерської служби адресу Вашої електронної пошти для зворотного зв’язку, і так далі. Крім того, в налаштуваннях профілю Ви можете вибрати найбільш зручний для себе мову керування додатком.