Як вибрати інтерактивна панель

4-30-2021

Порівняно недавно сенсорні екрани здавалися чимось фантастичним і недосяжним. Сьогодні інтерактивними технологіями користується мало не кожна людина. Взяти хоча б смартфони та планшети, які стали абсолютно звичайними і звичними пристроями. Подібні технології використовують для найрізноманітніших цілей, в тому числі і для навчання. Крейдяні дошки замінюють інтерактивними, але навіть вони зараз вважаються застарілими. Адже з’явилися панелі, які за своїми характеристиками значно їх перевершують. Хочемо порекомендувати найкращий проектор https://tech-pro.com.ua/uk/catalog/proektory/ , тут тільки доступні ціни.

За своєю суттю дошка являє собою звичайний екран. Сам він працювати не може, тому до нього підключають комп’ютер і проектор. Але на відміну від проектора, який тільки передає зображення, дошка має функцію зворотного зв’язку. Адже її екран сенсорний. Але проектор тут використовується теж, щоб збільшити зображення.

Щоб передати сигнал на комп’ютер, потрібно доторкнутися до екрану. Всередині знаходиться спеціальне програмне забезпечення, яке і відправляє інформацію. Все, що відбувається на моніторі комп’ютера, дублюється на інтерактивну дошку і проектор.

Ця технологія з’явилася давно, тому інноваційної її назвати не можна. Зате вона вже довела свою практичність, так як уроки виходять набагато більш цікавими. А значить і учні краще сприймають інформацію. Недолік дощок в тому, що для їх роботи потрібне додаткове обладнання. Проблем з підключенням і налаштуванням зазвичай не виникає, але важливо правильно вибрати програмне забезпечення. І від проводів з адаптерами позбутися не вийде.

Це вже не просто сенсорний екран, а справжній планшетний комп’ютер. Усередині розташовується процесор, жорсткий диск і оперативна пам’ять. На відміну від інтерактивної дошки, панель має цілу низку переваг.

Існує спеціальне програмне забезпечення, створене виключно для інтерактивних панелей. Зазвичай на них встановлена операційна система windows або android, тому можна завантажувати будь-які додатки для своїх цілей. Сюди входять навчальні ігри, робота з презентаціями, текстами, графіками і багато іншого. Легко знайти практично будь-які інструменти для цікавого і пізнавального проведення уроку.

Звичайно, функції деяких додатків незамінні. Але можливостей у панелей набагато більше, ніж у дощок. Учитель може використовувати будь-які програми на свій смак, не обмежуючись стандартними опціями.

Установка теж проблем не викликає. І вона набагато простіше. Це незалежний пристрій, який не вимагає додаткового обладнання. А підключитися до планшетів і смартфонів не складе труднощів. Потрібно тільки wi-fi. Тому на уроках можна використовувати найефективніші способи комунікації з учнями.

Панелі коштують дорожче дощок. Але, в той же час, часто не вимагають покупки додаткового обладнання. Звичайно, пк може бути присутнім у багатьох класах. Але проектор все одно доведеться купувати. Та й термін служби дощок мало не в 2 рази менше. При цьому через кожні 10 000 годин необхідно міняти лампи, а це ще більше витрат.

Дошки набувають тільки для освітніх установ. Але навіть тут вони сильно програють панелям, які використовують для найрізноманітніших цілей. Наприклад, з їх допомогою можна влаштовувати семінари і проводити наради.

Дошки вибирають тільки через їх більш низьку вартість. Але вона сильно обмежує вчителя в можливостях. Коли бюджет дозволяє, краще звернути увагу на інтерактивні панелі. Вони не тільки допоможуть ефективніше проводити уроки, а й дозволять вчителю із зручністю підходити до підготовки занять. Та й краще поступово відкидати старі методи, щоб користуватися сучасними і гнучкими системами для навчання.

Але якщо ви сумніваєтеся у виборі, зв’яжіться з консультантами компанії ip video systems. Вони підкажуть найбільш підходяще для вас обладнання.