Як вибрати міні навантажувач

10-11-2021

При огляді приділіть увагу стану внутрішніх систем, обсягу рами і висоті підйому робочого вузла. Поради по підбору техніки ви знайдете в моїй статті. Також хочемо порекомендувати вибрати найкращий міні завантажувач на сайті https://minirent.ua/ , тут тільки найкращі моделі .

Вступ. Новий або беушний?

На нашому сайті ви можете швидко продати або вигідно купити міні навантажувачі від провідних виробників техніки.

Призначення та переваги міні навантажувачів

Для застосування такої техніки практично не існує обмежень. Вони застосовуються скрізь, де виникає необхідність в переміщенні невеликих за вагою вантажів.

Наявність всілякого навісного обладнання, яке можливо використовувати на цьому виді техніки, дозволяє швидко трансформувати міні-навантажувач в бульдозер, автокар, косарку, навантажувач, снігоприбиральну машину і ряд інших машин протягом короткого періоду часу.

Загальна конструктивна схема міні-навантажувачів являє собою жорстку раму з силовим агрегатом і різними маніпуляторами. Залежно від оснащення така техніка може використовуватися в якості прибиральника сміття, бурової установки, бетономішалки, екскаватора, сіноукладальника і т. Д.

Види мініпогрузчіков

Існує два основних типи міні-навантажувачів:

  • гусеничний;
  • колісний.

Найбільш поширеним типом є колісний міні-навантажувач. Його відрізняє висока для такої техніки швидкість і маневреність, здатність самостійного переміщення від об’єкта до об’єкта, в тому числі і по транспортних комунікацій.

Про вживані міні-навантажувачі

Навантажувальна техніка широко застосовується в багатьох областях промисловості, в комунальному секторі, в сільському господарстві і т.д. Але не завжди зручно використовувати великогабаритну техніку. Тому для обслуговування складів, проведення будівельних або дорожніх робіт доцільніше придбати міні-навантажувач, ціна на який відчутно нижче, ніж на його «старшого брата».

Міні-навантажувач-це універсальна багатофункціональна робоча машина. Він володіє високою мобільністю, завдяки чому незамінний в умовах невеликих приміщень. А завдяки застосуванню навісного обладнання, міні екскаватор-навантажувач може використовуватися для підйому і перевезення вантажів, траншейних і землерийних робіт, прибирання снігу, вирівнювання грунту і т. Д.

Який купити?

Залежно від призначення, слід вибрати один з можливих варіантів:

  • колісний. Використовується переважно для навантажувальних робіт. Фронтальний міні-навантажувач має невеликий радіус розвороту. Навантажувач з бортовим поворотом володіє більшою маневреністю. Тому вони особливо популярні на складах і в споруджуваних будівлях.
  • гусеничний. Завдяки великій прохідності, гусеничний міні-навантажувач застосовується для робіт на обсипається грунті, для корчування, екскавації. До того ж він володіє більшою вантажопідйомністю за рахунок перерозподілу ваги на велику площу.

Перелік функцій, які успішно може виконувати навантажувач даного типу, вражає своєю різноманітністю. Виробники постійно розширюють асортимент навісного обладнання, завдяки чому мксм 800 можна використовувати в якості екскаваторної, бурової, навантажувальної техніки, застосовувати для прибирання сміття, снігу або відходів будівництва. Крім того, в набір поставки можуть бути включені такі додаткові агрегати як:

  • змішувач для бетону,
  • розпушувач, гідромолот,
  • вантажна стріла,
  • дорожня щітка,
  • навантажувальні вила,
  • ківш і багато іншого.