Як вибрати облицювальну плитку

6-3-2021
Напольная плитка Cerrad Country cherry 30x30 рустикальная

 

Якщо вам потрібна облицовочная плитка то обов’язково повинні знати критерії, за якими ви зможете стати володарем дійсно якісного продукту.

Якщо ви вирішили купити керамічну плитку, то обов’язково повинні знати критерії, за якими ви зможете стати володарем дійсно якісного продукту.

Правила при виборі кахлю

Якщо ви вибрали гладку плитку, в першу чергу, подивіться наскільки Рівна поверхня – в якісному кахлі вона ідеально рівна. На цьому облицювальному матеріалі не повинно бути будь-яких механічних пошкоджень: відколів, подряпин, тріщин. Керамічна плитка повинна бути плоскою.

Як же це можна перевірити?

Візьміть дві плитки і прикладіть їх одна до іншої, якщо просвітів немає –перед вами продукт високої якості. Краї плитки повинні бути під кутом 90о.

Перпендикулярність

Перевіряється шляхом додатка одного кахлю до іншого. Якщо ж керамічна плитка не квадратна, її слід розкласти на підлозі в кілька рядів,Таким чином, ви зможете побачити точність сполучних швів.

Якщо вас цікавить підлогова керамічна плитка, важливим критерієм при виборі є той факт, наскільки вона буде слизькою. Це дуже легко визначається: на поверхню керамічного виробу наноситься Невелика кількість води і проводиться пальцем по ній. Таким чином, ви дізнаєтеся, Чи підійде дана продукція для облицювання підлоги житлового будинку, адміністративного або торгового будівель.

При покупці партії плитки слід перевірити відповідність розмірів,Які вказані на упаковці, вони повинні відповідати дійсності.

Якщо ви вирішили вибрати глазуровану плитку-зверніть особливу увагу на те, як вона пофарбована. Поверхня повинна бути рівномірно пофарбована, на нею не повинні бути патьоки і світлі смуги.

Для того щоб вибрати саме той тип керамічної плитки, уважно ознайомтеся з упаковкою.

Перш ніж купити керамічну плитку, розгляньте уважно пакувальну тару, на ній ви зможете побачити наступні позначення і малюнки:

Нога чорного кольору. Даний знак означає, що перед вами керамічна плитка, призначена для оздоблювальних робіт підлоги.

Рука. Цей малюнок говорить про те, що плитка призначена для облицювання стін.

Сніжинка. Означає, що кахель стійкий до впливу негативних температура.

Кругла пила на чорному тлі. Побачивши такий малюнок, можете бути впевнені, що матеріал стійкий до стирання.

Пробірка. Означає високий ступінь стійкості до хімічних впливів.

Білий черевик, розташований на поверхні під нахилом. Це зображення відображає значення тертя вологої поверхні.

Квадрати різних кольорів, в кількості дев’яти штук. Насправді плитка може відрізнятися за кольором.

Крім вищевказаних зображень на упаковці обов’язково буде вказано клас зносостійкості, за допомогою якого Ви зможете визначити, чи піде ця плитка для будинку або громадського закладу. Згідно з нормами, керамічна плитка ділиться на п’ять класів:

Клас 1 і 2. Кахель даних класів підійдуть для тих приміщень, в яких невеликий потік людей і вони ходять в м’якому взутті. Такими приміщеннями є санвузли, ванні кімнати, комори.

Клас 3. Вироби даного класу призначені для житлових приміщень, в яких немає виходу на вулицю, і по них пересуваються середня кількість людин. Це може бути балкон, кухня, сходи.

Клас 4. Такий плиткою облицьовують підлогу в громадських будівлях з великим потоком людей.

Клас 5. Універсальний тип, підходить для будь-яких приміщень з будь – якою інтенсивністю руху людей.