Як виграти в ставки на бокс

11-11-2021

Бокс входить в категорію таких видів интернет ставки на бокс, які користуються популярністю на всіх континентах. В останні десятиліття бокс перетворився більше на шоу, ніж спорт, але від цього він тільки виграв у популярності. Беттори рідко ставлять на бокс, хоча лінію на нього дають практично всі контори. Напевно, позначається невелика кількість подій в лінії і велика маржа букмекерів.

Різновиди боксу були ще в древніх римі та греції, хоча і називався він тоді по-іншому. У 17 столітті в англії вже з’явився прообраз нинішнього боксу, але він мало чим відрізнявся від звичайної вуличної бійки. В кінці 19 століття з’явився звід правил боксу, а вже в 1904 році він був включений в олімпійську програму.

Бокс буває трьох видів: аматорський, напівпрофесійний і професійний. В олімпійських іграх мають право виступати лише любителі і напівпрофесіонали.

Кращі букмекери для ставки на бокс: sportingbet, sportsbet, paddy power і 888sports.

1.в першу чергу варто звернути увагу на позицію спортсмена в рейтингу. Якщо суперників відділяє кілька десятків позицій в рейтингу, то у аутсайдера практично немає шансів на перемогу. Бокс є таким видом спорту, де часто зустрічаються суперники абсолютно різного класу.

У боксі, як в інших індивідуальних видах https://stavkitut.ru/ існує поняття «незручний суперник». Незручний суперник може займати навіть гіршу позицію в рейтингу, але при цьому він буде мати більше шансів на успіх.

Дуже важко проаналізувати форму боксерів, адже вони зазвичай проводять не більше 5 боїв за рік. Тим не менш, краще переглянути кілька останніх боїв спортсменів, щоб більше дізнатися їх сильні і слабкі сторони.

Обов’язково зверніть увагу на місце проведення бою. Крім того, що у себе на батьківщині спортсмени зазвичай показують кращі результати, організатори і судді більш лояльно ставляться до місцевих гравців.

Статистика показує кількість перемог, але врахуйте, що боксер може перейти в більш важку вагову категорію, де у нього навряд чи буде така ж успішна статистика. Не варто звертати увагу і на самовпевнені заяви боксерів і їх тренерів, так як вони робляться лише для шоу.

Психологічні аспекти відіграють велику роль в боксі, тому варто пошукати останні інтерв’ю боксерів, щоб з’ясувати їх настрій на бій. Якщо в інтерв’ю часто згадуються травми, то краще не робити ставку на таку гру. Гравець, які не відійшов ще від травми, може видати звичайний свій поєдинок, але з таким же успіхом він може повністю провалитися в бою.

Букмекери часто завищують коефіцієнти на менш відомих боксерів. Любителі зазвичай завжди ставлять на фаворита, тому через перекіс лінії контори змушені змінити коефіцієнти на користь аутсайдера.

Якщо букмекери не пропонують коефіцієнтів на нічию, а бій завершується з таким результатом, то зазвичай відбувається повернення ставок, але краще все ж довідатися про це в правилах букмекерської контори.

Бокс можна використовувати як один з видів спорту для ставок, але концентруватися лише на ньому ми не рекомендуємо. Для того щоб грати лише на одному виді спорту, потрібна хороша лінія на нього і високі коефіцієнти. На жаль, букмекери не можуть нам запропонувати таких умов для ставок на бокс, тому грати краще на інших видах спорту.