Як взяти довідку про несудимість

3-21-2019

Как взять справку о несудимости
Довідка про несудимість Дніпро – офіційний документ, який підтверджує, що громадянин України або іноземний громадянин в Дніпропетровську або Дніпропетровській області, на день замовлення довідки не притягнутий до кримінальної відповідальності, не засуджений і не знаходиться в розшуку по базі МВС.
Також хочемо вам порекомендувати Справка о несудимости в Киеве
Як замовити та отримати довідку про несудимість в Дніпрі.
Оформити заявку за 15 хвилин через наш КОНТАКТ – ЦЕНТР.
Пропонуємо громадянам України та іноземним громадянам міста Дніпропетровськ та Дніпропетровської області – прискорену процедуру подання та отримання довідки про несудимість в органах МВС (Поліції) України – без бюрократії. Місце проживання значення не має.
Подача ОНЛАЙН – ЗАЯВКИ за пару хвилин з будь-якого мобільного або комп’ютерного пристрою.
Оформлення заявки займає 15 хвилин через наш КОНТАКТ – ЦЕНТР.
Зручні способи оплати: через будь-яку платіжну систему, через Приват24, через термінали Приват. Банку, з картки на картку, через посилання – рахунок на e – mail, готівковий розрахунок з банківською квитанцією у нас в офісі (р. Одеса), готівковий розрахунок через касу будь-якого банку.
Для даного документа немає терміну дії. Кожне державне, комерційне або іноземна установа самостійно визначає строк дії даного документа.
Для чого може знадобитися довідка про відсутність судимості.
Які можуть знадобитися документи для отримання довідки про несудимість. Дітям до 14 років достатньо свідоцтва про народження.
Цивільний або закордонний паспорт (обов’язково з перекладом на українську). Свідоцтво з дозволом на проживання на території України.
Довідку про несудимість можна замовити онлайн якщо ви перейдете по посиланню.
Наприклад, Ви прописані в Харківській області (Харкові, Чугуєві або іншому місті області), а проживаєте в місті Дніпропетровськ чи в будь-якому іншому населеному пункті Дніпропетровської області (наприклад: Кривий Ріг, Нікополь, Марганець, Дніпродзержинськ, Новомосковськ, Павлоград), Ви маєте можливість замовити довідку про відсутність судимості без особистої присутності і з адресною доставкою або з доставкою в найближче відділення Нової Пошти. Центр інформаційно – консультаційної підтримки громадян “Довідка Інформ” дбає про комфорт українських та іноземних громадян, які замовили довідку про несудимість в Дніпропетровську. Ми допомагаємо уникнути бюрократичних зволікань при подачі документів до структури МВС (Поліції). Для наших клієнтів ми виключаємо можливість витрати свого особистого часу для поїздки по місту або з невеликого селища в обласний центр, щоб спочатку подати заявку на довідку про відсутність судимості в Києві, а потім ще раз приїхати, щоб її забрати.