Як взяти іпотечний кредит (онлайн-позика, мікрозайм на карту) без перевірки кредитної історії

815

На сьогоднішній день банківська індустрія зробила крок уперед. Кожен, хто хоче мати власне окреме житло, без проблем може звернутися у відділення банку або зайти на веб-сайт за оформленням іпотечного кредиту. Кредитні організації, рухаючись з часом, вже видають кредити і позики через Інтернет в режимі онлайн. Наприклад, докладно про те, як взяти позику онлайн на карту миттєво і цілодобово без відмови від кредитних організацій, можна прочитати в статті за посиланням.

Більше не потрібно відкладати, обіймати і, найголовніше, чекати роками, коли ж все-таки ці самі накопичення піЕкшн дуть до фінального завершення.

Що таке іпотечний кредит (позику)?

Іпотечна позичка (кредит) – це придбання житлової нерухомості фізичними особами або індивідуальними підприємцями з часткою участі в статутному капіталі банку до 25 років зі ставкою від 12% річних.

Використовувати дану послугу можуть громадяни старше двадцяти п’яти років, які мають постійний стабільний дохід, що підтверджує цей дохід документ, а саме довідку 2-НДФЛ (для фізичної особи), 3-ПДФО (для ІП) або довідку за формою банку. Кредитна історія повинна бути не зіпсована, допускаються дрібні прострочені платежі. Щомісячний дохід не менше 30 000 тисяч рублів, якщо це сім’я, і не менше 20 000 для одного.

Не поспішайте з вибором банку, численна кількість пропозицій можна знайти на всіх ресурсах в інтернеті, а також у відділеннях або по телефону. Проаналізуйте, як мінімум 3-4 пропозиції, дізнайтеся про умови і тільки потім готуйте пакет документів.

Якщо для покупки житла не вистачає невеликої суми грошей, наприклад 30-50 тисяч рублів, то краще брати микрозаймы, так як отримати їх набагато легше і швидше, і погасити їх як можна швидше. До речі, докладно про те, як взяти микрозаймы на карту без перевірки кредитної історії за 5 хвилин, можна прочитати на сайті RIchpro.ru.

Переваги іпотечного позики (кредитування):

  • прозора система відсотків;
  • фіксована процентна ставка на весь термін;
  • безкоштовне дострокове повне або часткове погашення на будь-якому терміні з перерахунком відсотків;
  • оформлення без поручителів, можливість оформити іпотеку під заставу;
  • схвалення іпотечної позики Екшн сно протягом трьох місяців, за рахунок чого позичальник може не поспішати з вибором покупки нерухомості;
  • зручне погашення позики різноманітними способами: через відділення банку, банкомати, платіжні термінали, такі як «Елекснет» і «Ківі», «Пошта Росії» і багато інших;
  • безкоштовні консультації та інформаційна підтримка в режимі 24 годин.

Незважаючи на всі переваги і прозорість даного кредитного продукту, не забувайте, що завжди існують ризики придбання такого житла в іпотеку. Наприклад, втрата роботи або скорочення. А якщо в такому випадку придбана нерухомість була в заставі у банку, втратити все дуже просто.

Таким чином, завжди аналізуйте банк, в якому готові взяти кредитну пропозицію, порахуйте ризики і зважте всі за і проти.

Розгляньте інші варіанти покупки нерухомості, їх у сучасному світі досить багато. Такі, як покупка від забудовника, вони пропонують відмінну якість житла за низькими цінами, а також покупка квартири в розстрочку. Щоб ви не вибрали, грунтуйтеся тільки на свої можливості.

Наостанок рекомендуємо переглянути способи, де ще можна взяти грошей.