як взяти кредит

6-28-2020

 

Де взяти кредит пенсіонеру в Україні? Ця тема стає все більш актуальною, але не всі банки готові дати грошові кошти цієї категорії осіб. Також хочемо порекомендувати    сплатити кредит у відділенні Нова Пошта 

Як всі громадяни, люди на пенсії мають потребу в грошах, але фінансові установи вважають, що люди на заслуженому відпочинку не кредитоспроможним.

З цим запитанням редакція нашого сайту звернулася до експертів в області онлайн-кредитування компанії 2Fin.

Деякі банки та фінансові установи готові надати кредитні кошти пенсіонерам, але на особливих умовах. До того ж, сьогодні можна знайти мікрофінансові організації, які дають позики на пільгових умовах.

Сьогодні отримати кредит в Україні можна людям у віці до 75 років, але це тільки в мікрофінансових компаніях. Вони надають невеликі кредити на короткий термін.

Таким чином, категорія осіб старше 60 років можуть отримати швидку позику на рівних умовах з іншими громадянами.

Умови надання позики в різних фінансових організаціях відрізняються. Одні вимагають не лише паспорт та посвідчення пенсіонера, але і довідку про пенсії з Пенсійного фонду за останні 6 місяців, заставу, поручителів, цінні папери і поліс страхування життя.

Інші, що надають позику в режимі онлайн, просять вказати лише паспортні дані, ідентифікаційний код, картку банку і мобільний телефон.

Сервіси онлайн-кредитування публікують кредитні компанії, які надають кредити пенсіонерам. Отримати кошти дуже просто – достатньо мати доступ в інтернет, не виходячи з дому, протягом декількох хвилин вирішити свої фінансові труднощі.

Кожна компанія пропонує свої умови отримання позики. Відрізняється первісна сума, процентні ставки і термін користування позикою.

Переглядаючи інформацію від декількох мікрофінансових організацій, рекомендують вибрати ту, умови якої підходять вам більше всього. Крім того, це збільшує шанси гарантовано отримати необхідні грошові кошти.

Для заповнення заявки не потрібно мати професійні знання роботи з комп’ютером. Вам необхідно лише ввести свої особисті дані , вказати суму і термін повернення наданих коштів. Тут не потрібно вказувати цільове призначення кредиту, не потрібні довідки про доходи та поручителі.

Вся інформація обробляється автоматично, і вже через 20-30 хвилин настільки необхідні для вас гроші ви отримаєте на карту.