Як взяти кредит без довідок про доходи

570

Одним з перших вимог, що пред’являються при розгляді заявки на кредит, є підтвердження платоспроможності та працевлаштування позичальника. Це істотно обмежує можливості оформити автокредит без довідки про доходи для тих, хто не має офіційної роботи або не може надати офіційні довідки про заробітну плату. Виплати зарплати в конверті призводять до неможливості довести банку свою спроможність, що дозволяє нести фінансові зобов’язання за кредитом. Для даної категорії громадян в банках передбачено особливий вид кредитування – без підтвердження доходу.

Позитивні риси автозайма без довідок

Автокредити без поручителів і підтвердження заробітної плати дають можливість у короткий термін отримати бажану суму і стати власником автомобіля. Програми розраховані і на нові автомобілі, і на старий транспорт.

Незважаючи на всі ризики, пов’язані з відсутністю підтвердження платоспроможності, банки вживають ряд заходів, що підвищують безпеку співробітництва та повернення коштів: підвищена річна ставка, оформлення заставного забезпечення, страховка каско.

Відсутність необхідності збирати додаткові довідки і запитувати документи з роботи тягне за собою безліч позитивних моментів:

 • Розгляд заявки не вимагає перевірки факту працевлаштування та платоспроможності, а значить, скорочено час розглядання документів.
 • Купівля оформляється протягом короткого проміжку часу, покупець, який вибрав автомобіль в автосалоні, зможе отримати схвалення банку протягом півгодини.
 • Скорочений термін кредитування, збільшуючи фінансове навантаження на клієнта, дозволить вже найближчим часом позбутися від заставного забезпечення та розпоряджатися автомобілем на свій розсуд.
 • Не потрібно спеціально влаштовуватися на роботу, з якої можуть надати потрібні довідки про доходи.
 • Автопозика надається без поручителів, звільняючи від проблем з пошуком гідної кандидатури людини, яка візьме на себе відповідальність за успішну виплату банку всього боргу.
 • Легкий процес оформлення автомобіля за допомогою експрес-програм дозволить взяти прискорений автокредит без довідки про доходи не тільки на нову машину, але і стару.
 • Особливості позики

  Банки дають кредитні кошти позичальнику, не надала довідок про заробітну плату, з одночасним прийняттям підвищених заходів безпеки з метою захисту своїх фінансів. Це відбивається на умовах спрощеного автокредиту:

 • Підвищена процентна ставка. Зважаючи на ризик неповернення, банки збільшують ставки в середньому до 5%, якщо порівнювати зі стандартним автокредитом.
 • Висока частка початкового внеску – більшість кредитних організацій збільшують частку власних коштів до половини вартості автомобіля.
 • Менша сума позики. Ліміт встановлюється кожним банком окремо.
 • Скорочений термін погашення кредиту. У більшості випадків погасити борг перед банком протягом максимально можливого терміну – 7 років – не вийде. Найчастіше кредитор зажадає повернути борг з відсотками протягом трирічного періоду.
 • Обов’язкове страхування каско на автомобіль в кредит. Страховка дозволить мінімізувати ризики за угодою у разі настання страхового випадку, втрати автомобіля. У разі відмови покупця оформити добровільний страховий поліс у видачі позики відмовлять.
 • Заставне забезпечення. Придбана машина в кредит буде знаходитися в заставі в банку до моменту повної виплати основного боргу і відсотків за кредитом.
 • Багато банків позиціонують подібні програми з мінімумом документів як «експрес-позики», так як взяти автокредит можна протягом одного робочого дня.

  Банк запропонує придбати автомобіль в центрах і салонах, які співпрацюють з кредитною організацією. Таким чином, вибір авто в кредит буде обмежений зі списку наявних в центрі за цінами, встановленими продавцем.

  Вимоги до позичальників

  Так як довідки про доходи за експрес-програмою не надаються, служба безпеки буде особливо ретельно перевіряти кредитну історію позичальника. Висока частка ймовірності на отримання експрес-кредиту у людей, що мають бездоганну історію. Адже цей параметр – основний спосіб переконатися відповідальності платника.

  Крім історії погашення попередніх позик, банки висувають наступні вимоги:

  • працездатний вік старше 21 року;
  • на момент останнього внеску по кредиту клієнту має бути менше 65 років;
  • громадянство РФ;
  • реєстрація за адресою, належить до регіону присутності одного з відділень банку;
  • погашені позикові зобов’язання перед іншими кредиторами.

  Основний ризик для позичальника, який вирішив оформити машину по експрес-кредиту, укладений у необхідності щомісяця вносити великі суми внеску протягом невеликого терміну кредитування. У разі форс-мажору, втрати здоров’я, працездатності, заробітку, обслуговувати кредит буде досить важко.

  Автокредит для непрацюючих громадян

  Якщо в стандартному варіанті оформлення кредиту організація перевіряє наявність у потенційного позичальника і його рівень доходу, то при подачі заявки безробітним представити докази своєї платоспроможності дуже складно.

  Питання, чи можна купити транспортний засіб із залученням банківського кредиту, хвилює всіх автомобілістів, які працюють неофіційно. Варіант видачі позики особам, які не мають законного працевлаштування, здається малоймовірним. Однак така можливість все-таки є.

  Якщо майбутній автовласник звертається в банк за автокредитом, його дії щодо кредитора будуть залежати від причини відсутності довідок про доходи: відсутність постійної роботи або неможливість отримати офіційну довідку про заробіток.

  1-й варіант

  Якщо у потенційного клієнта немає роботи взагалі або доходи носять непостійний характер, отримати кредит у банку на стандартних умовах не вийде. Найчастіше до цієї категорії громадян відносяться студенти, молоді фахівці, громадяни без офіційного працевлаштування. Кредитор, відмовляючи у видачі позички, виходить з того, що відсутність роботи робить неможливим погашення кредиту. Між тим, доходи громадянина можуть бути цілком високими з інших джерел, або найближчим часом очікується велике надходження коштів, достатня для повної оплати боргу та відсотків.

  Так як звичайний автокредит стає недоступний, можна скористатися позикою в мікрофінансової організації. Проте отриманих коштів навряд чи вистачить на оплату уживаного авто, не кажучи вже про купівлю нового сучасного автомобіля. До того ж процентна переплата буде настільки значна, що виникне питання виправданості такої покупки. Контори, які видають микрозаймы, дають гроші під дуже великі відсотки, тим самим компенсуючи ризик неповернення з боку інших позичальників. Фактично позичальник платить і за себе, і за неплатників, компенсуючи фінансові втрати організації.

  Експрес-автокредит – оптимальний варіант для вирішення проблеми з пошуком коштів. Відсотки по такій позиці будуть нижче, ніж в мікрофінансових організаціях, а термін погашення – довше. Таким чином, варіант використання автокредиту без довідок про доходи – виправданий спосіб, хоч і менш вигідний порівняно зі стандартними умовами автопозик.

  2-й варіант

  Бувають ситуації, коли громадянин має добре оплачувану стабільну роботу, однак роботодавець не може видати довідку, що підтверджує його трудовий дохід, так як людина просто не оформлений в штат. Крім того, що роботодавець дає зарплату в конверті і економить на виплати в пенсійний та соціальний фонди, працівник обмежений у виборі кредитних пропозицій банків.

  Майбутній автовласник може звернутися за позикою на умовах експрес-кредитування. Аналогічний варіант доступний особам, офіційно працевлаштованим, але не мають достатнього стажу роботи, який потрібно банком. Крім того, позичальник оформляє куплену автомашину в заставу банку, знижуючи свої фінансові ризики на випадок неповернення боргу.

  Слід мати на увазі, що успішне розгляд заявки на кредит без довідок про доходи можливо тільки при відповідності клієнта іншим вимогам, що висуваються до позичальника і приобретаемому автомобілю.

  Додаткові джерела отримання коштів

  Якщо ж умови банку для потенційного клієнта незЕкшн сненні, існує можливість знайти кошти в ломбарді або мікрофінансової організації. Однак цей варіант підходить тільки у разі гарантованого надходження великої суми в найближчому майбутньому (премії, гранти, спадщини).

  Якщо автомобіль потрібно терміново, а великих надходжень не очікується, залишається ще один варіант – оренда авто. Таким способом можна отримати право пересуватися на автомобілі, проте він залишиться у власності лізингової компанії.

  Актуальні пропозиції

  В даний час список російських кредиторів, які дадуть позику без підтвердження доходу, досить великий. Однак відсоток переплати та умови погашення більш жорсткі порівняно із звичайною позикою.

  Щоб заощадити час і зусилля при пошуку позикових коштів, можна скористатися інтернет-ресурсами, що дозволяють у короткий час визначити найбільш прийнятний варіант. Кредитний калькулятор, який є на сайті кожного великого банку, що дасть можливість більш точно розрахувати суму щомісячного платежу

  У 2017 році наступні банки готові надати кошти для покупки машини з мінімальним пакетом паперів:

  Найменування банку Програма Ставка, % Сума і строк Початковий внесок, %
  Європа Банк З державною субсидією 7,7 1,16 млн руб. на 3 роки 20,0
  Європа Банк Автоекспрес плюс Спеціальний (без каско) 20,5 1,5 млн руб. на 5 років 10,0
  Русфинанс Програма Фіат 6,67 1,199 млн руб. на 3 роки 30,0
  Локо-банк ЛОКО-АВТО Престиж-ГОС 7,5 1,16 млн руб. на 3 роки 20,0
  Юнікредит Банк Локомотив з держ. субсидією 6,67 1,3 млн руб. на 3 роки 10,0
  Плюс Банк ДЕРЖ АвтоПЛЮС 11,25 1,5 млн руб. на 3 роки 20,0
  Зеніт На новий автомобіль 13,0 6,5 млн руб. на 7 років 15,0
  Московський Кредитний Банк На іномарки 14,0 4,0 млн руб. на 7 років 20,0
  Східний Авто 19,0 1 млн руб. на 59 міс. 0,00

  Для кожної кредитної організації видача коштів клієнту – завжди ризикована справа. Завдання банку звести цей ризик до мінімуму. Оформляючи кредит без довідок про доходи та поручителів, банк ризикує не повернути свої кошти у зв’язку з відсутністю заробітку у клієнта. За відгуками позичальників, які скористалися пропозиціями спрощеного оформлення автокредиту, подібна пропозиція теж пов’язане з ризиком, так як одержати автокредит під досить високі відсотки означає підвищені фінансові зобов’язання. До того ж термін погашення – менше звичайного. Фінансовий тягар боржника банку може стати непосильним у разі втрати роботи або хвороби клієнта.

  Слід зважити всі переваги та недоліки даного виду кредитування, перш ніж підписати договір із банком і взяти на себе підвищені боргові зобов’язання.