Як взяти кредит готівкою в Россельхозбанк?

569

Кредитні кошти можуть бути незамінним помічником для досягнення тієї чи іншої мети. Часто позичальникам потрібно оформити договір в більш стислі терміни, при цьому немає можливості збирати велику кількість довідок, щоб підтвердити свою платоспроможність і спроможність як банківського клієнта. В цьому випадку ми пропонуємо вам статтю про те, як оформити кредит готівкою без довідок та поручителів в Россельхозбанк – наЕкшн ної компанії, 100% акцій якої належать державі.

Переваги банку

РСХБ – це наЕкшн ний партнер під керівництвом досвідчених професіоналів. Банківська корпорація була відкрита з метою підтримки сільськогосподарського сектора в 2000 році. Також банк успішно вийшов на ринок фізичних осіб. На поточний момент пропонуються наступні умови:

 • жодних комісій за видачу кредитних коштів;
 • можливість вибору ануїтетною або диференційованої системи погашення, що досить рідко зустрічається в інших комерційних організаціях;
 • немає необхідності забезпечувати угоду поручителями або заставою;
 • передбачено повне або часткове дострокове погашення кредиту;
 • немає необхідності готувати додаткові довідки про доходи, банк може надати власну форму;
 • споживче кредитування без уточнення цілей.

Кредитний калькулятор

На сайті організації надано зручний калькулятор для розрахунку щомісячних платежів. Він враховує суми і строки договору, а також розрахунок проводиться в залежності від типу погашення. Тут же можна порівняти, наскільки диференційована система вигідніше для позичальника в порівнянні зі стандартною ануїтетною.

Калькулятор пропонується як орієнтовний розрахунок і не є публічною офертою. Але перед тим, як взяти кредит, рекомендуємо провести розрахунки, щоб визначити фінансову можливість повертати борг. Також калькулятор дозволяє визначити приблизну ставку з урахуванням категорії клієнта та додаткових послуг страхування.

Умови договору

Кредит Россельхозбанка без довідок та поручителів буде кілька вигідніше для тієї категорії, хто отримує зарплату на картку, емітентом якої виступає РСХБ. Також банківська організація виділяє в категорію лояльних клієнтів тих, хто працює в державних бюджетних організаціях, таким чином висловлюючи солідарність держструктурі, до якої і відноситься сам банк.

Оформити договір можна тільки в рублях, при цьому не потрібно ніякого поруки. Необхідно буде виконувати вимоги з графіком платежів, так як компанія не надає пільгового періоду для внесення грошей.

Заявка розглядається протягом 3 банківських днів з моменту, коли клієнт надасть всі необхідні документи. А отримати гроші можна протягом 45 днів після позитивної відповіді від банку. Гроші можна забрати з рахунку банківської компанії.

Сума та строки

Россельхозбанк пропонує кредит готівкою без довідок та поручителів на наступних умовах:

Максимальні терміни Сума кредиту, рублів
5 років Від 10 000 до 750 000
Для працівників бюджетних організацій, лояльних клієнтів і людей, які отримують зарплату на картку РСХБ
7 років 1 500 000

Лояльними клієнтами банк вважає ту категорію позичальників, яка мала стосунки з банком, при цьому успішно виконала всі умови за договором, не допускаючи простроченої заборгованості. А також кредитна історія повинна бути позитивною.

Процентна ставка

Кредит без довідок та поручителів можна оформити під 14,5% річних. Ставка призначається на індивідуальних умовах після розгляду заявки. При цьому «зарплатні» клієнти можуть отримати до 50 000 рублів під 11,5% на один рік у рамках діючої на даний момент акції.

Процентні ставки по кредитуванню розподіляються наступним чином:

Сума, рублів Термін Мінімальна ставка
До 200 000 Менше 1 року 18,5%
До 200 000 Від 1 року до 5 років 19,5%
Більше 200 000 Менше 1 року 16,5%
Більше 200 000 Від 1 року до 5 років 17,5%

Для лояльних клієнтів, бюджетників і «зарплатників» таблиця ставок наступна:

Сума, рублів Термін Мінімальна ставка
До 200 000 Менше 1 року 16,5%
До 200 000 Від 1 року до 5 років 17,5%
До 200 000 Від 5 років до 7 років 18%
Більше 200 000 Менше 1 року 14,5%
Більше 200 000 Від 1 року до 5 років 15,5%
Більше 200 000 Від 5 років до 7 років 16%

 

Для будь-якої категорії клієнтів, хто візьме кредит, передбачено оформлення договору страхування життя і здоров’я. Без такого договору або у разі дострокового припинення страховки процентна ставка буде збільшена на +6%.

Вимоги до позичальників

Клієнтами банку можуть стати люди у віці від 23 років і до 65. Лояльна категорія починається з 21 року. необхідно бути громадянином РФ і мати прописку на території країни, а також щоб банківська компанія мала додатковий офіс в конкретному регіоні.

Що стосується роботи, то на основному місці роботи необхідно бути працевлаштованим протягом останніх 6 місяців, а загальний стаж повинен бути не менше одного року за 5 років. Лояльним клієнтам досить 3 місяці на поточному місці і півроку за 5 років. Пенсіонерам немає необхідності бути працевлаштованими, але протягом останніх 5 років слід мати один відпрацьований рік в сукупності.

Банк готовий розглянути всі зареєстровані доходи, які можна підтвердити документально, включаючи гроші, отримані за інтелектуальну власність або від здачі нерухомості в оренду. Також можуть бути враховані доходи позичальників. Клієнтам чоловічої статі до 27 років потрібно підтвердити, що вони не будуть призвані в армію протягом строку дії договору, шляхом надання військового квитка або відстрочки.

Документи

В банківську компанію знадобиться надати наступний пакет документів:

 • Заява, яка надає РСХБ для оформлення кредиту.
 • Паспорт.
 • Тимчасову прописку, якщо немає постійної реєстрації в даному регіоні.
 • СНІЛС.
 • Військовий квиток або підставу відстрочки для осіб, які не досягли 27 років.
 • Документи, що характеризують родинні стосунки (свідоцтво про шлюб або його розірвання, свідоцтво про народження дітей).
 • Копія трудової книжки із засвідченням.
 • Для тих, хто отримує зарплату в Россельхозбанк, додаткових довідок не знадобиться. Банківська компанія може видати документ для заповнення вашої бухгалтерії. На підставі чого вже РСХБ зможе прийняти рішення про видачу кредиту. Для інших клієнтів необхідно підтверджувати дохід:

 • 2-ПДФО.
 • Довідка про розмір пенсії.
 • Поручительство фізичних осіб на переказ грошей з певною періодичністю за надання робіт чи послуг.
 • Виписка рахунку, відкритого в будь-якому комерційному банку.
 • Інші документи, що підтверджують офіційний дохід.
 • Кредитні зобов’язання

  У вході виконання зобов’язань за договором позичальник повинен поповнювати рахунок згідно з графіком платежів. Це можна зробити шляхом внесення готівкових коштів через касу банківської компанії без додаткової комісії. Також бескомиссионным способом є поповнення карти, прив’язаною до кредиту через банкомати РСХБ.

  Грошові кошти можна додатково перекладати з допомогою сторонніх банківських організацій і платіжних систем за реквізитами рахунку, відкритого для погашення кредиту. У цьому випадку розмір комісії необхідно уточнювати у відправника.

  Згідно статті 358 ЦК РФ, а також умов запропонованого кредиту, позичальник має право відмовитися від договору поступки у разі простроченої заборгованості на користь третіх осіб, які є комерційними і некомерційними організаціями.

  Якщо прострочення все ж таки допускається за договором, то банківська компанія має право призначити штраф у розмірі 20% річних від суми простроченого боргу пропорційно на щоденній основі.

  Будь-які незгоди і суперечки вирішуються в судовому порядку за встановленими законодавством регламентам. Клієнт має право відмовитися від кредиту до моменту надходження грошей на рахунок за допомогою письмової заяви на адресу кредитора.