Як взяти кредит готівкою в Тінькофф Банку?

541

Серед усього розмаїття банківських послуг особливе місце займає кредит готівкою Тінькофф Банку. Незважаючи на активний розвиток випуску кредитних карт, є істотне обмеження, яке не дозволяє з максимальною вигодою користуватися позиковими коштами по карті – знімати гроші з кредитки невигідно. Особливий інтерес у зв’язку з цим представляє пропонований Тінькофф Банком споживчий кредит готівкою.

Відомий неймовірною кількістю пропозицій самих різноманітних кредитних карт для звичайних громадян, підприємців, ТОВ, банк врахував потребу своїх клієнтів в отриманні позиковою готівки, розробивши програму споживчого кредитування з можливістю без будь-яких обмежень використовувати готівку для оплати.

Основні переваги позики готівкою

На відміну від карт з позиковими засобами, переплата за кредитом готівкою істотно нижче. Це пояснюється більш низькою процентною ставкою від Тінькофф Банку, кредит готівкою може знизити переплату майже наполовину.

Кредитор не має власних офісів, що дозволяє давати позичальникам особливо вигідні пропозиції з мінімумом вимог до позичальників і максимумом комфорту при обслуговуванні. Для Тінькофф Банку немає нічого неможливого, навіть в отриманні готівки, не маючи філій, відділень та кас.

Шляхом проходження нескладної процедури позичальник протягом рекордно низьких термінів отримує необхідну грошову суму:

 • Подача заявки на кредит через сайт кредитора без відвідування офісу та збору коштів.
 • Отримання відповіді про прийняте рішення протягом декількох хвилин. В окремих випадках на розгляд запиту може піти до 2 днів. Менеджер банку, отримавши запит, за номером телефону, вказаним в заявці, пов’язується з майбутнім позичальником для уточнення низки питань, що стосуються видачі споживчого кредиту.
 • Готівку можна буде отримати через зарахування потрібної суми на рахунок дебетової картки «Тінькофф Блек», а значить, позичальникові стають доступними всі пільги, акції, бонуси, що застосовуються для карт даного типу. Позичений у банку сума підлягає зняттю через будь-який банкомат без комісій і додаткових відсотків.
 • Якщо позичальник бажає отримати гроші без картки Tinkoff Black, узгоджується місце, де буде видана сума через одного зі своїх партнерів. На вибір позичальника пропонується близько трьох сотень точок видачі.
 • Для коштів, зарахованих на дебетовий пластик в якості споживчої позики, немає обмежень і для безготівкових розрахунків, із збереженням права участі в бонусних програмах накопичення балів і повернення кешбэка. У результаті економія по окремим групам платежів може досягати 30%, повертаються на рахунок карти Тінькофф після придбання акційного товару через одного з партнерів банку.

  Умови споживчого позики

  Отримати кредити в Тінькофф Банку можна на наступних умовах:

 • Максимальний ліміт – 1 мільйон рублів, без залучення поручителів.
 • Тривалість погашення – 3 роки.
 • Мінімальна процентна ставка по кредиту – від 14,9% в рік.
 • За зняття готівкових і щомісячний платіж комісія не стягується.
 • Штраф за несвоєчасне погашення – 1,5 тисячі рублів або 0,5% від загальної суми боргу.
 • Високі шанси на схвалення споживчої позики готівкою онлайн у позичальників, які відповідають таким критеріям банку:

 • Громадянство РФ.
 • Вік старше 18 років.
 • Наявність стабільного щомісячного доходу не менше 15 тисяч рублів, без довідок.
 • Довіряючи своїм клієнтам кошти під вигідні відсотки, банк вимагає уважного ставлення до виконання платниками своїх зобов’язань. Допускаючи прострочення, клієнт відразу псує свою кредитну історію, а також повинен буде сплатити по 0,5% від суми позики за кожну тиждень неоплати.

  Як розраховується сума кредитного ліміту?

  Ліміт банку Тінькофф встановлюється індивідуально, в межах 1 мільйона рублів. Мінімальна сума кредиту – від 50 тисяч рублів.

  На визначення верхньої межі позики будуть впливати наступні параметри:

 • Наявність в історії клієнта інших погашених позик від цього кредитора.
 • Віднесення кандидата до категорії зарплатних або корпоративних клієнтів (трудоустроившая організація обслуговується цим банком).
 • Дані з централізованої бази кредитних історій з повними відомостями про погашення попередніх позик. Наявність незначних прострочень веде до збільшення ставки і зниження кредитного ліміту.
 • Кількість утриманців на забезпечення, складу сім’ї.
 • Офіційне працевлаштування.
 • Наявність ліквідної власності, зобов’язань за кредитами в інших банках.
 • Таким чином, фінансова організація всебічно вивчить фінансовий стан кандидата на отримання споживчого позики і врахує його репутацію в якості платника за іншими банківськими договорами.

  У банку Тінькофф кредит готівкою отримують тільки при повній відповідності дані з анкети-заявки на кредит готівкою інформації з офіційних джерел. При виявленні неправдивої інформації або її спотворення в свою користь фізична особа не тільки отримає відмову за запитом коштів – в його кредитної історії з’явиться негативна запис про даному факті, що значно ускладнить отримання позикових коштів в наступний раз.

  Окрему увагу варто звернути на можливість оформлення заставного забезпечення за взятими зобов’язаннями. Застава нерухомого майна дозволить банку дати збільшений ліміт позикових коштів аж до 15 мільйонів рублів з терміном погашення до 15 років.

  Робота з кредитним калькулятором

  Перш ніж надіслати свій запит на кредит онлайн, рекомендується ретельно зважити свої можливості щодо майбутнього погашення боргу, самостійно визначивши попередню суму майбутніх платежів за кредитом у Тінькофф Банку.

  Можна скористатись кредитним калькулятором, наявних на корпоративному інтернет-ресурсі, щоб визначити:

  • орієнтовний розмір ставки;
  • розмір щомісячного платежу.

  Шляхом введення показників терміну погашення і величини необхідної суми за кредитом Тінькофф Банку даються розрахунки платежу, які дозволять позичальникові оцінити, наскільки реальні зобов’язання за кредитом на задану параметрами.

  Перед тим як взяти кредит готівкою, необхідно детально вивчити, який відсоток буде переплачиваться за позикою і як правильно погашати борг, не викликаючи освіти прострочень.

  Способи погашення кредитних зобов’язань

  Відсутність філій і відділень ніяк не позначається на комфорті при погашенні кредиту від банку ” Тінькофф. Існує маса різних способів робити щомісячні внески безготівковим перерахуванням або готівкою.

  Найбільш зручним варіантом стане поповнення рахунку картки, на яку були перераховані кошти. Вносити кошти на банківський пластик можна будь-яким з нижчеперелічених способів:

 • Перерахування з рахунку або картки іншого банку.
 • Внесення готівкою в одній з точок прийому платежів партнерів банку (до їх числа відносяться салони зв’язку МТС, Білайн, мережі магазинів Зв’язковий, Евросеть, платіжні термінали Елекснет, Ківі).
 • Доступна також відправлення грошового переказу в системах Золота Корона, Контакт, Юністрім, а також у поштових відділеннях.
 • Прийом готівки через термінали Мособлбанка і МКБ.
 • Оплата через мобільний додаток або інтернет-банкінг.
 • Недоліки та переваги споживчого позики Тінькофф Банку

  В рамках оформлення споживчого договору клієнту буде запропоновано придбання до програми страхового захисту із збільшенням розміру щомісячного внеску на 0,5%. Це веде до невеликого збільшення платіжних зобов’язань клієнта, однак забезпечує більшу безпеку на випадок неплатежів. До недоліків відносять і підвищений відсоток, який в окремих випадках доходить до 54,9% річних. Слід уважніше вивчати умови видачі позикових коштів до підписання паперів з банком. Оформляти кредит готівкою слід тільки після того, як всі умови співпраці зрозумілі та доступні. Це дозволить уникнути непорозумінь при використанні та погашенні боргу через банківський пластик.

  До числа позитивних характеристик даної банківської програми відносять максимум комфорту для клієнтів при використанні та погашенні зобов’язань, а також мінімальні вимоги при оформленні:

 • Немає необхідності збирати додаткові довідки від працедавця, завіряти копію трудової, надавати інші документи, крім паспорта громадянина Росії.
 • Банк надає унікальну можливість використання виданої великої суми з мінімальним пакетом документів за будь-яким призначенням, замінюючи собою різні цільові позики. Наприклад, замість автокредиту клієнт купує автомобіль за готівку без зобов’язань страхувати машину по каско і оформлення її у заставу.
 • Рішення про видачу позики приймається протягом пари хвилин після отримання онлайн-заявки клієнта з подальшим повідомленням по СМС про можливості кредитування.
 • Споживчий позику дозволяє оформити унікальну дебетову карту, яка надає надалі можливість отримувати великі знижки від партнерів банку при зЕкшн сненні покупок, а також накопичувати гарантований кешбэк не менше 1% при безготівкових розрахунках. Клієнт самостійно вирішує, як взяти схвалену суму: готівкою або перерахуванням на дебетовий пластик.
 • Крім підвищеного сервісу з банківського пластику, клієнту надається можливість користуватися зручним інтернет-банкінгом або мобільним банком, зЕкшн снюючи безготівкові платежі в будь-який час доби.
 • Незважаючи на велику популярність і затребуваність кредитних карт, у деяких випадках без оплати готівкою не обійтися. Саме для таких випадків і оформляється кредит готівкою, дозволяючи заощадити на комісії за переведення коштів у готівку. Крім того, одержання кредиту готівкою дозволяє виплачувати борг протягом значного періоду часу, знижуючи кредитний тягар платника. Взяття споживчого кредиту готівкою в Тінькофф Банку дозволить об’єднати всі переваги від кредитної карти і водночас завжди мати певну суму готівкою.