Як взяти кредит на невідкладні потреби?

632

Грошові кошти можуть знадобитися в будь-який момент. І один з найпростіших способів отримати потрібну суму – це звернутися в банк за кредитом. Самою наЕкшн ною і якісною банківською організацією є Ощадбанк. У цій статті розглянемо, як оформити кредити на невідкладні потреби, якими варіантами має Ощадбанк і що для цього потрібно.

Умови, що надаються Ощадбанком

Ощадбанк – це один з найбільших банків країни. Крім високорозвиненого сервісу, компанія може собі дозволити робити вигідні пропозиції. Умови за кредитами на невідкладні потреби в Ощадбанку наступні:

 • Максимальна сума фінансування 3 млн рублів.
 • Ставка відсотків починається з 12,9%.
 • Тривалість договору може бути розрахована до 5 років.
 • Ощадбанк може прийняти рішення про видачу кредитування всього за 2 робочих дні.
 • Можливість оформити заяву дистанційним способом через особистий кабінет або на сайті компанії.
 • Відсутність комісій за видачу.
 • Відсутність умов для часткового або повного дострокового погашення кредиту.
 • Зарахування грошей на рахунок без комісій.
 • Немає необхідності надавати поручителів або забезпечення у вигляді застави.
 • Мінімальна сума – 30 000 рублів.
 • Мінімальний термін починається з 3 місяців.
 • Умови щодо процентної ставки

  Взяти кредит на невідкладні потреби важливо не тільки швидко, але також хочеться, щоб умови були вигідні. Ставки відсотків в Ощадбанку достатньо конкурентні на ринку споживчого кредитування. Банк підтримує тих клієнтів, які давно співпрацюють з компанією, що оформлювала кредити, або ж мають депозитні рахунки в організації. Так, процентні ставки будуть нижчими для позичальників, які отримують зарплату чи пенсію на рахунок в Ощад: ставка від 12,9 до 19,9%.

  Для всіх інших клієнтів умови можуть бути жорсткішим. Але це стосується саме мінімальної процентної ставки за договором: ставка від 13,9 до 19,9%.

  При цьому точну суму банківські фахівці можуть визначити тільки в індивідуальному порядку на підставі кредитної історії та прибутковості потенційного позичальника. Також на відсотки по кредитуванню впливають:

  • строк договору. Чим довший термін, тим більше ставки;
  • сума фінансування. Чим менша сума, тим більше відсотків.

  Розрахувати свій щомісячний платіж та орієнтовний графік можна на сайті банківської компанії в розділі «Споживчий кредит без забезпечення».

  Вимоги до позичальників

  Компанія представлена в кожному регіоні країни. Тому оформити кредит на невідкладні потреби в Ощадбанку можна в кожному місті чи населеному пункті. Це безперечна перевага Ощад, так як менше великі організації вимагають прописку в регіоні, де є представництво конкретного банку. Вимоги Ощадбанк висуває наступні:

  • вікові обмеження: не менше 21 року на момент початку дії договору і не більше 65 років на момент останнього місяця в передбачуваному графіку платежів;
  • працевлаштування: загальний стаж за останній рік повинен перевищувати півроку на діючому місці роботи. За останні 5 років – загальний стаж повинен бути не менше 1 року.

  Для лояльних клієнтів і тут банк надає поступки. Так, ті, хто отримують зарплатню на карту Ощадбанку, можуть бути в статусі працевлаштованого всього 3 місяці за поточний рік. Для пенсіонерів, яким пенсію переводять на картки «Світ» або інші картки в Ощадбанку, надається умова, що за останні 5 років, вони можуть мати стаж всього півроку.

  Терміни кредитування

  Кредити в Ощадбанку на невідкладні потреби видаються не більше ніж на 5 років. Компанія розраховує графік платежів, який необхідно буде виконувати. У ньому вказується термін для внесення грошей і сума до оплати. Платежі носять ануїтетний характер, тобто вони рівні між собою. Це досягається за рахунок постійної різниці між сумою основного боргу і відсотків. Останній платіж може бути менше, ніж всі інші.

  Графік будується таким чином, що сума здебільшого за процентами сплачується спочатку договору. Але це не заважає проводити часткове або повне погашення. Мінімальний термін становить 3 місяці. При заяві на кредит можна вказати бажану тривалість договору, виходячи з комфортного щомісячного платежу. Експерти рекомендують, щоб щомісячні виплати не перевищували 40% від сімейного доходу.

  Є свої умови для нерезидентів регіону. Якщо позичальник має тимчасову прописку, то позику банківська компанія може видати тільки на період тимчасової реєстрації. Ця умова не поширюється на ту категорію людей, які отримують пенсії або зарплати в Ощадбанку.

  Максимальна сума кредиту

  Без забезпечення можна отримати фінансування в розмірі 3 млн рублів. Для цього не потрібно надавати заставу, поручителів або позичальників. Достатньо заповнити заяву, дочекатися рішення банківських фахівців, яке наЕкшн де у вигляді СМС-повідомлення, і з документами звернутися в офіс для підписання угоди. Після чого протягом місяця можна забрати гроші шляхом переказу на банківський рахунок в Ощадбанку або картку. Для збільшення фінансування в залежності від потреб можна забезпечити угоду поручителем або власною нерухомістю:

  • кредит під поручительство – до 5 млн рублів;
  • під заставу нерухомості – до 10 млн рублів.

  У ролі поручителя можуть виступати платоспроможні фізичні особи, вимоги до яких банк висуває ті ж, що і до позичальників. Завдяки доходу поручителя, сума кредиту може бути збільшена, таким чином можна залучати позичальників, якими можуть виступати родичі клієнта.

  У разі застави можна розширити не лише кредитний ліміт, але і термін кредитування, який може досягати до 20 років. І в тому, і в іншому випадку банківська компанія не буде запитувати у клієнта мети кредитування, тому договір можна оформити на будь-які потреби. В якості застави приймаються:

  • гаражі;
  • квартири;
  • земельні ділянки.

  Максимальна сума не може перевищувати 60% від наданої застави. Оцінку вартості призначають на підставі експертного висновку незалежного оцінювача.

  Які потрібні документи

  Щоб отримати кредит в Ощадбанку, необхідно підтвердити свою платоспроможність. Це можливо на підставі довідки у форматі 2-ПДФО. Також банк може надати свій бланк для заповнення в бухгалтерію. Клієнт має повне право вказати додаткові джерела доходу, але їх необхідно підтвердити документально, наприклад довідку про нарахування пенсії або договір оренди житла, надавши в банк. Крім цього банківська організація запитує:

  • заява, можна оформити через особистий кабінет, сайт або офіс;
  • паспорта позичальника та позичальників;
  • військовий квиток або приписне посвідчення з інформацією про тимчасову відстрочку для осіб чоловічої статі, кому не виповнилося 27 років;
  • копію трудової книжки з печаткою і підписами;
  • тимчасову реєстрацію, якщо актуально.

  Ощадбанк надає не тільки гроші на невідкладні потреби, але і автокредити, кредитні картки та іпотеку на вигідних умовах. Вся актуальна інформація представлена на сайті банківської компанії, а також дані можна отримувати і з багатофункціонального «Ощадбанку Онлайн».