Як взяти кредит онлайн

12-16-2020

Розмір позики залежить від того, на що ви збираєтеся витратити гроші і яка сума вам для цього потрібна. Від мети залежить, які умови кредиту вам підійдуть. Від потрібної суми і того, скільки ви зможете платити в місяць, залежить термін, в який ви погасіть кредит. Всі ці параметри і визначають вибір.Рекомендуємо замовити кредит онлайн на карту без звонков на сайті для Ваших потреб без процентів по виплатам.

Кредит або позику?
Принципи кредитування – платність, зворотність і терміновість. Це означає, що за користування позиковими засобами завжди потрібно платити (як правило, певний відсоток), а борг потрібно не просто повернути, а й зробити це точно в обумовлений термін. При цьому варіантів кредитів і позик існує безліч, в залежності від термінів, умов і вимог до позичальника.

Для початку розберемося у відмінностях між кредитом і позикою.

Чим більше зручності для позичальника – в термінах або вимогах, – тим вище ризик для кредитора і, отже, вище вартість кредиту або позики. Тому для кожної конкретної ситуації є своє рішення.

Цільовий або нецільовий кредит?
Масштабні цілі вимагають більше грошей, а значить, і гасити кредит доведеться довше. До того ж від того, розкриваєте ви банку мета кредиту чи ні, залежить, які умови вам запропонує банк.

Довгостроковий кредит виплачують більше п’яти років. Як правило, його беруть із чітко сформульованою метою – щоб купити землю, машину або житло. Для цього існують спеціальні види кредитів, наприклад іпотечний і автокредит. Вони мають свої особливості, пов’язані з оформленням страховок, заставою, вимог до позичальників. Але при цьому такі кредити виявляються вигіднішими, ніж нецільової споживчий кредит.

Нецільовий кредит видається на будь-які цілі, тобто ви можете не звітувати про свої витрати перед кредитором. Але процентна ставка за таким кредитом, швидше за все, буде вище, ніж у цільового.

Для запланованих великих витрат, таких як лікування, ремонт або весільну подорож вашої мрії, підійде споживчий кредит, який зазвичай оформляють на середній термін.

Для невеликих витрат підійде кредитна карта, якщо, звичайно, оформити її заздалегідь, або мікрозаем, якщо у вас гострий дефіцит не тільки грошей, але і часу.

Також не варто забувати про експрес-кредити, які часто пропонують на конкретну покупку безпосередньо в магазині – наприклад, пральну машину в салоні побутової техніки. Такі кредити мають свої переваги: ​​вони оформляються на місці, дуже швидко, з мінімумом документів, але і відсотки по ним вище, ніж за звичайним споживчим кредитом.

З гарантією або без?
Чим більше у кредитора підтверджень, що ви надійний клієнт, тим охочіше він дасть вам в борг. Тут в хід може йти хороша кредитна історія, документи, що підтверджують платоспроможність, заставу або поручительство.

Застава – це ваше майно, гроші або цінності, які ви гарантуєте віддати банку, якщо не виплатите кредит. Якщо ви берете іпотеку або автокредит, запорукою стають самі нерухомість або автомобіль.

Порука – це зобов’язання, яке бере на себе ваш друг або родич перед кредитором. Ця людина підписує договір, який гарантує, що ви віддасте кредит або позику. Якщо ви не зможете це зробити, кредитор змусить платити вашого поручителя.

Созаемщик – це людина, яка бере кредит або позику разом з вами. Як правило, близький родич. Він теж несе відповідальність за погашення боргу. Зазвичай співпозичальників залучають, коли мова йде про велику суму, а доходів однієї людини не вистачає на те, щоб виплачувати такий кредит.

Кредит із заставою або поручительством називається забезпеченим. Созаемщик – ще одна гарантія для кредитора, що ви повернете гроші.

Незабезпечені кредити видаються без застави та поруки. Це ризик для кредиторів, тому зазвичай такі кредити видають з більш високою процентною ставкою, ніж по забезпечених кредитах. Але бувають і винятки: наприклад, банки нерідко пропонують пільгові ставки для зарплатних клієнтів (тих, хто отримує зарплату на карту цього банку).

Як будете гасити кредит?
Гасити кредит або позику можна різними способами, поступово або одноразово. Є два способи поступового погашення:
Диференційовані платежі. Основна сума кредиту ділиться на рівні частини, а платіж за відсотками зменшується з кожним місяцем. У перший місяць ви заплатите найбільший платіж, а в останній – найменший.
Ануїтетні платежі. Протягом всього часу розмір щомісячного платежу мінятися не буде. При ануїтетних платежах зручніше планувати свій бюджет. Правда, через фіксованого платежу ви, швидше за все, в результаті заплатите банку більше, ніж при диференційованому платежі.

Можна погашати кредит і одноразовим платежем, що характерно для короткострокових позик. Це дозволяє відкласти повернення кредиту або позики та сплату відсотків до кінця терміну за договором, але вимагає від позичальника наявності всієї суми до цієї дати. Брати такий кредит варто, тільки якщо ви точно знаєте: до моменту, коли прийде час його погасити, у вас з’явиться потрібна сума.